Головна Всі новини за 2020 рік червень місяць

ПОСЛУГА 2в1 В ЦЕНТРІ «ВІЗА»

ПОСЛУГА 2в1 В ЦЕНТРІ «ВІЗА»

Дата публікації:2 червня 2020 р.

28 травня в Україні запрацювала комплексна послуга для підлітків ID-14 (2в1), яка передбачає одночасне оформлення першого паспорта та номера платника податків.    

Раніше для того, щоб отримати ID-картку з номером платника податків, спершу необхідно було відвідати Центр обслуговування платників податків та подати заяву на призначення номера платника податків. А після його отримання – звернутися до ЦНАП або територіального підрозділу ДМС за оформленням паспорта.

Запуск послуги ID-14 зменшує бюрократичне навантаження на громадян, мінімізуючи кількість візитів до державних органів. Підлітки при досягненні 14 років можуть одночасно отримати паспорт і номер платника податків, витративши до 20 хвилин часу на заповнення заяви.

Послуга ID-14 (2в1) надається абсолютно безкоштовно. Для її отримання необхідно надати:

  • свідоцтво про народження;
  • довідку про реєстрацію місця проживання (за наявності)*;
  • паспорти батьків.
  • Під час карантину послуга доступна за місцем звернення, а після його завершення – за місцем реєстрації.

*У нашому місті довідку про реєстрацію місця проживання можливо  отримати в «офісах прописки», що розташовані в кожному районі міста:

  або безпосередньо у адміністратора паспортного офісу Центру «Віза» під час подання документів для оформлення паспорта, за умови, що дані про особу внесено до Електронного реєстру територіальної громади міста.

На сьогоднішній день до Реєстру територіальної громади міста Кривого Рогу вже внесли свої дані більше 650 тисяч криворіжців, що не бажають зайвий раз звертатись за довідками про зареєстрованих осіб для надання в різноманітні установи.

З початку року паспортними офісами Центру «Віза» вже оформлено 660 перших паспортів юним криворіжцям!

 

 

 

Ми працюємо для Вас!

 

 

 

 

 

 

 

 

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:
Тел. 0-800-500-459 (безкоштовно),
e-mailviza@kr.gov.ua

http:// viza.kr.gov.ua