Головна Всі новини за 2020 рік червень місяць

Вебпортал Центру «Віза» в цифрах і фактах

Вебпортал Центру «Віза» в цифрах і фактах

Дата публікації:1 червня 2020 р.

В Україні починають поступово пом’якшувати карантинні обмеження та більшість українців вже звикла вирішувати питання онлайн і тому користування вебпорталом «Візи» тільки набирає обертів, адже це ПРОСТО, ДОСТУПНО, ЯКІСНО. Так, у травні, за даними сервісу Google Аналітика, вебпортал Центру «Віза» відвідало 3947 користувачів, що майже на 55% більше ніж у минулому місяці. Третина користувачів поверталися на вебпортал неодноразово, а всі інші завітали вперше і сподіваємось теж стануть нашими постійними користувачами. Загалом у травні було переглянуто 17 146 сторінок, що в 1,5 рази перевищило показники квітня.

Як і в попередні місяці, жінок серед користувачів вебпорталом «Візи» вдвічі більше, ніж чоловіків. У травні їх співвідношення було на рівні 68,5% до 31,5%. А ось щодо віку, то знизилась чисельність користувачів старших 55 років – у минулому місяці їх було 17%, а в цьому лише трішки більше 15%. Натомість зростає чисельність наших користувачів серед молоді у віці 25-34 роки - 35,5% у травні проти 31,5% у квітні.

 

 

 

 

Щодо географії відвідувачів вебпорталу Центру «Віза»: у травні ними стали мешканці 23 країн! Трійка лідерів країн-відвідувачів незмінна - Україна, Сполучені Штати та Польща, а от мешканці Німеччини та Великобританії минулого місяця теж активно заглядали на сторінки нашого вебпорталу і увійшли у топ-5. Також серед користувачів були й мешканці Нігерії та Катару. Кількість міст, в яких проживають користувачі, що читають наш вебпортал у травні склала 122. До топ-10 входять великі українські міста, а також Чікаго та Варшава. Найбільша ж кількість наших відвідувачів, крім Кривого Рогу, живе у Дніпрі, Києві та Харкові.

ВАШ ЦЕНТР «ВІЗА» й надалі буде наповнювати вебпортал найсвіжішою та найцікавішою інформацією задля Вашого комфорту перебування у діджитал-вимірі!

 

Користуйтеся сучасними сервісами нового покоління!

 

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:
Тел. 0-800-500-459 (безкоштовно),
e-mail: 
viza@kr.gov.ua,

http://viza.kr.gov.ua/