Головна Всі новини за 2020 рік квітень місяць

«ДІДЖИТАЛ ВІЗА» - для криворіжців

«ДІДЖИТАЛ ВІЗА» - для криворіжців

Дата публікації:8 квітня 2020 р.

ВАША DIGITAL «ВІЗА» продовжує знайомити з сучасними е-сервісами.

 Як ми повідомляли раніше, 2 місяці тому було запущено мобільний застосунок Дія. За час існування його завантажили вже понад 2 млн українців, а саме:

-         2 025,611 – унікальних користувачів;

-         1 651,808 – авторизованих користувачів.

Застосунок Дія залишається одним серед найпопулярніших в українських Play Market (1 346,706 користувачів) та AppStore (670,77 користувачів).

На даний  час  у застосунку доступні  електронне посвідчення водія та техпаспорт, е-студенський, а відучора запущено бета-тестування цифрових паспортів (ID-карток) та цифрових закордонних паспортів.

Звертаємо увагу, що документи в Дії є посвідченням особи. Тому їх можна пред'являти, у разі потреби, правоохоронним органам. Згідно із постановами КМУ від 23.10.2018 №956 “Про реалізацію експериментального проекту щодо застосування електронного посвідчення водія та електронного свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу” та від 18.12.2019 №1051 “Про реалізацію експериментального проекту щодо застосування електронних студентських (учнівських) квитків”, цифрові посвідчення водія, техпаспорт та е-студентські мають таку саму юридичну силу, що й оригінали. Це особливо актуально зараз, в умовах карантину, коли усі громадяни мають носити із собою документи. Тепер можна не хвилюватися, що залишили посвідчення вдома.

 

Також, відтепер всі користувачі мобільного застосунку Дія зможуть отримувати push-нотифікації та термінові інформаційні повідомлення щодо ситуації, спричиненої пандемією коронавірусу та щодо запобігання її поширенню. Перші повідомлення стосуються умов карантину. Згодом користувачі отримуватимуть у форматі push-повідомлень новини про рішення Уряду, практичні рекомендації, як убезпечити себе від зараження, та інше. Ініціатива запущена з метою інформування українців та щоб бути в курсі останніх нововведень щодо режиму карантину.

 

Нагадаємо, завантажити безкоштовний мобільний застосунок Дія та отримати цифрові документи, які завжди під рукою, можна у App Store (https://apple.co/31CzIJK) чи Google Play (http://bit.ly/39dxIKt) або скориставшись сервісами швидкого переходу:

 

 

А ще - вчора було запущено мобільний застосунок «Дій вдома», який протидіє поширенню COVID-19 в Україні та моніторить дотримання самоізоляції під час карантину. Цей за стосунок є закритим та встановлюється тільки у смартфонах осіб, які потенційно мали контакт з хворим та зареєстрованих у медзакладах як таких, хто має дотримуватися режиму самоізоляції. Моніторинг відбуватиметься через зняття у випадковий період часу геолокації та FaceID. Функціонал застосунку:

-          реєстрація в місці проходження самоізоляції або обсервації;

-   фотопідтвердження перебування за місцем проходження самоізоляції або обсервації;

-   екстрений виклик на гарячу лінію МОЗ України.

 

Користуйтеся сучасними сервісами нового покоління!

Бережіть себе та своїх близьких!

 

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:
Тел. 0-800-500-459 (безкоштовно),
e-mail: 
viza@kr.gov.ua

http://viza.kr.gov.ua/

08 квітня 2020