Головна Всі новини за 2020 рік квітень місяць

ГАРЯЧА ЛІНІЯ «Візи»: роз’яснюємо актуальне

ГАРЯЧА ЛІНІЯ «Візи»: роз’яснюємо актуальне

Дата публікації:7 квітня 2020 р.

«Гаряча» лінія ЦНАПу «Віза» під час карантину опрацьовує щодня майже 100 дзвінків, тож надаємо роз’яснення з питань, що є актуальними сьогодні: 

  • Як отримати довідку про несудимість онлайн?

Отримати довідку про відсутність судимостей  можливо  в режимі онлайн  на сайтах:  mvs.gov.ua  або   hsc.gov.ua. 

Для  цього необхідно:

-   зареєструватися через Кваліфікований електронний підпис (фізичної особи) або Bank ID;

-   заповнити електронну форму (вказавши, в якому ТСЦ зручно забрати готову довідку);

- отримайте повідомлення про готовність документу або перевірте статус готовності довідки онлайн.

Надання довідки здійснюється безоплатно, в строк до 30 календарних днів, з дня надходження запиту.

Електронний варіант довідки надійде на електронну адресу, вказану у запиті.

 

  • Як отримати доступ до результатів надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації?

Статтею 12 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» передбачено, що результати надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації, у тому числі виписки (крім реєстраційних номерів облікових карток платників податків та паспортних даних), підлягають обов’язковому безоплатному оприлюдненню на порталі електронних сервісів у порядку, визначеному Наказом Міністерства юстиції України від 10.06.2016 № 1657/5.

Щоб отримати код доступу результатів надання адміністративних послуг потрібно зробити 5 простих кроків:

  1. Подати документи на проведення реєстраційної дії.

 

  1. Адміністратор ЦНАПу видає заявнику «Опис документів, що надаються юридичною аба фізичною особою для проведення реєстраційної дії», на якому зазначено код доступу до результатів надання адміністративних послуг (код доступу до результатів надання адміністративних послуг розміщено у правому верхньому кутку першої сторінки опису).
  2. Після проведення державної реєстрації в межах строку, заявник за кодом, розміщеним на описі наданих документів, виконує пошук відомостей на сайті Міністерства юстиції України (https//usr.minjust.gov.ua) або в пошуковому запиті в мережі Інтернет вводить «БЕЗКОШТОВНИЙ ЗАПИТ ЄДР».
  3. Обирає критерій пошуку «РЕЗУЛЬТАТ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ» вносить унікальний номер «код доступу» натискає «Шукати» та проходить перевірку «reCAPTCHA».
  4. За результатом пошуку можна отримати: скан установчих документів (зареєстрованих після 01.01.2016 у разі державної реєстрації створення та державної реєстрації змін до установчих документів громадського формування зі статусом юридичної особи) та виписку в електронному вигляді (у разі, коли за результатами надання адміністративних послуг формується виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань).

Нагадуємо!!! Послуги у сфері бізнесу можна замовити онлайн через  портал державних послуг I.GOV за посиланням: https://igov.gov.ua/service/1495/general або «Онлайн будинок юстиції» (https://online.minjust.gov.ua/).  Крім того, вже запрацювала онлайн - платформа «Дія. Бізнес» (https://business.diia.gov.ua/), де Ви можете скористатися даною послугою.

 

  • Де одержати перепустку на транспорт працюючим?

 

Для отримання спецперепустки мешканцям міста потрібно звернутися до керівника організації або за телефонами виконкомів районних у місті рад, за місцем розташування підприємства:

 Центральний штаб: (0564) 92-03-38

 Районні штаби:

 Тернівський район – (097) 035-10-10;

 Довгинцівський район – (096) 880-10-10;

 Покровський район – (068) 355-10-10;

 Саксаганський район – (096) 823-82-21;

 Металургійний район – (096) 174-10-10;

 Центрально-Міський район – (068) 970-56-97;

 Інгулецький район – (067) 911-99-79.

 

  • Чи можливо оформити закордонний паспорт в умовах карантину?

        

Ні, Центр «Віза» в умовах карантину не приймає документи на оформлення закордонних паспортів згідно з постановою КМУ від 20.03.2020 №211. Крім того, відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» з дня оголошення карантину зупиняється перебіг строків звернення за отриманням адміністративних та інших послуг та строків надання цих послуг, визначених законом. Від дня припинення карантину перебіг цих строків продовжується з урахуванням часу, що минув до його зупинення.

Криворіжців також цікавить питання чи можна зараз замінити паспорт громадянина України в вигляді книжички на ID-картку або уклеїти фото при досягненні 25-, 45-річного віку?

 

В період карантину Центр «Віза» працює дистанційно і ми наполегливо рекомендуємо криворіжцям відкласти відвідування Центру, але якщо виникла вкрай невідкладна життєва ситуація, то для оформлення паспорту громадянина України у формі ID-картки рекомендуємо попередньо звернутись на  нашу «Гарячу» лінію для визначення дати та часу прийому адміністраторам, це ми робимо з метою уникнення скупченості людей, як того вимогають заходи по боротьбі з розповюдженням короновірусної інфекції.

Одночасно з цим попереджаємо замовників, що під час процедури оформлення нового паспорта попередній вилучається, а відповідно до вищезазначеної постанови забороняється перебувати на вулицях без документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство чи її спеціальний статус. За несвоєчасне вклеювання фотокартки до паспорта громадянина України при досягненні 25-, 45-річного віку жодні адміністративні заходи не застосовуються на час карантину.

 

  • Допоможіть одержати витяг з Держгеокадастру.

 

Зазначена послуга користується неабияким попитом і її зручно, самостійно отримати онлайн незважаючи на карантин, для цього потрібно перейти на Публічну кадастрову карту, обрати потрібну ділянку, заповнити запит та сплатити послугу онлайн. Повідомлення про готовність документу, а згодом і скан витягу (у форматі *pdf) буде надіслано на вашу електрону пошту. У такий спосіб, потреба відвідувати ЦНАП відходить на другий план.

 

 

БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ!

ЗУПИНИМО КОРОНАВІРУС РАЗОМ!

 

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:
Тел. 0-800-500-459 (безкоштовно),
e-mail: 
viza@kr.gov.ua,

http://viza.kr.gov.ua/