Головна Всі новини за 2020 рік квітень місяць

ПОСЛУГИ НОВОГО ПОКОЛІННЯ ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ – РЕЄСТРАЦІЯ ФОП НА ПОРТАЛІ ДІЯ

ПОСЛУГИ НОВОГО ПОКОЛІННЯ ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ – РЕЄСТРАЦІЯ ФОП НА ПОРТАЛІ ДІЯ

Дата публікації:3 квітня 2020 р.

В Україні запустили портал Дія: https://diia.gov.ua - онлайн-сервіс державних послуг. Доступних, зрозумілих та зібраних в єдиному місці. Українці отримають їх онлайн, «не встаючи з дивану»

Відкриття, закриття та зміна даних ФОП - за час карантину попит на ці послуги збільшився втричі, тому рекомендуємо користуватися  порталом Дія, завдяки якому послуги можна отримати не виходячи з дому, що особливо важливо в період карантину.

Відкриття ФОП здійснюється за 10 хвилин і охоплює реєстрацію фізичної особи підприємцем, а також реєстрацію платником єдиного податку та ПДВ, одразу, за одне звернення.

Якщо майбутні підприємці вагаються з вибором системи оподаткування – загальна або спрощена і який з її видів – на порталі Дія є легкий тест, який швидко дозволить визначитися і зрозуміти, яка саме система підходить найбільше.

А ось якщо є сумніви з вибором КВЕДів, то на порталі є приклади видів діяльності, а простіше за все просто почати вводити ключове слово («сільське господарство», ювелірні вироби»), а код підтягнеться автоматично.

Для входу в кабінет та отримання послуг необхідно мати електронний підпис (КЕП). Нагадаємо, як отримати підпис: https://t.me/diia_gov/335 ,  також доступна авторизація за допомогою GOV ID.

 

Віримо в Дію як проєкт і віримо в дії кожного з підприємців!

Наші контакти:

Управління з питань реєстрації виконкому Криворізької міської ради:

м. Кривий Ріг, майдан Праці, 1; e-mail: vpr-business@kr.gov.ua

Центр адміністративних послуг «Віза»: м. Кривий Ріг, пл. Молодіжна, 1; «ГАРЯЧА ЛІНІЯ»- 0-800-500-459; e-mail: viza@kr.gov.ua