Головна Всі новини за 2020 рік квітень місяць

Послуги дистанційно – як їх отримати?

Послуги дистанційно – як їх отримати?

Дата публікації:2 квітня 2020 р.

В офісах послуг «Візи» суттєво збільшилась кількість електронних звернень, звернень поштою та дзвінків на «Гарячу» лінію.   

Для зручності наших замовників послуг та щоб забезпечити безперервність отримання життєво необхідних послуг, на вебпорталі Центру «Віза» розміщено актуальний перелік з прямими посиланнями на «Електронні послуги», які можна отримати онлайн не виходячи з дому. Для цього достатньо обрати необхідну послугу, перейти за її посиланням, ознайомитись з представленою інформацією щодо змісту, вартості та результату бажаної послуги та, дотримуючись наданої інструкції, замовити послугу онлайн.

 

 

 

 

 

Також, для отримання послуги онлайн Ви можете скористатися Порталом державних послуг IGov. Для цього необхідно зайти на Портал IGov, в переліку доступних послуг обрати необхідну, за необхідності вибрати область та населений пункт проживання, та, дотримуючись чіткої та зрозумілої інструкції, замовити послугу.

У разі виникнення питань, вирішення яких не може бути відкладене до закінчення карантину та неможливості отримання послуги онлайн, замовники послуг мають змогу надіслати заяву та пакет документів на поштову адресу 50101, м. Кривий Ріг, пл.Молодіжна, 1 (Центр «Віза») або на e-mail: viza@kr.gov.ua, якщо це передбачено інформаційною карткою послуги. Детально ознайомитись з переліком документів та можливістю подання документів поштою можна на вебпорталі Центру «Віза» на сторінці «Послуги».

Якщо у Вас виникли питання або потрібна консультація щодо отримання адміністративних, інших публічних послуг у період карантину, звертайтесь на безкоштовну «Гарячу лінію Центру «Віза» 0-800-500-459 з понеділка до п’ятниці з 09.00 до 17.00. На час дистанційного режиму обслуговування ми збільшили кількість адміністраторів, які надають телефонні консультації щодо одержання послуг без відвідування Центру, тож чекаємо на Ваші дзвінки та завжди готові допомогти!

Вкотре нагадуємо: відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» №530-ІХ від 17.03.2020р.:

«з дня оголошення карантину зупиняється перебіг строків звернення за отримання адміністративних та інших послуг та строків надання цих послуг, визначених законом. Від дня припинення карантину перебіг цих строків продовжується з урахуванням часу, що минув до його зупинення»! 

Бережіть себе та своїх рідних

і пам’ятайте, що жоден документ не вартий здоров’я!

 

 

Про відновлення роботи Центру «Віза» Вас буде повідомлено додатково.

 

 

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:
Тел. 0-800-500-459 (безкоштовно),
e-mail: viza@kr.gov.ua,

http://viza.kr.gov.ua/