Головна Всі новини за 2020 рік квітень місяць

Вебпортал Центру «Віза»: підсумки І кварталу

Вебпортал Центру «Віза»: підсумки І кварталу

Дата публікації:1 квітня 2020 р.

Ось і закінчився І квартал 2020 року. В минулому місяці всю Україну сколихнула новина про введення карантинних заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19). Багато державних органів перейшли на дистанційну роботу та онлайн обслуговування замовників послуг. Відповідно це знайшло своє відображення у збільшенні кількості активних користувачів електронними сервісами. Це стосується і вебпорталу Центру «Віза» - кількість переглядів сторінок зросла, у порівнянні з минулими місяцями, і за І квартал поточного року ми вже маємо 56 700 переглядів! За цей період 15 283 людини скористались вебпорталом Центру, а 1 017 користувачів стали нашими постійними читачами.

Жінки активніше цікавляться діджитал-можливостями Центру «Віза», тому жіноча аудиторія нашого вебпорталу більш, ніж вдвічі, перевищує чоловічу – 68,7% та 31,3% відповідно. Щодо віку наших відвідувачів, то найбільше цікавиться вебпорталом молодь у віці 25-34 роки (33,26%) та 35-44 роки (26,94%), а частка юнаків і дівчат у віці 18-24 та старшого покоління у віці 55+ серед користувачів вебпорталу Центру «Віза» приблизно рівна – 12,35% та 15,35% відповідно.

 

Що стосується географії наших відвідувачів, то за березень нами зацікавились мешканці ще 13 країн і за І квартал 2020 року кількість таких країн склала аж 40! Лідерами, крім України, так і залишаються Польща та Сполучені Штати, а ще зацікавленість вебпорталом Центру «Віза» почали проявляти в найбагатшій країні світу – Катарі. А от щодо міст, де мешкають наші читачі, то їх кількість за березень зросла майже у двічі(!) і у І кварталі поточного року становить 261 місто. До топ-10, крім українських міст увійшли Варшава, Чікаго та Франкфурт.

Нас дуже радує зростання зацікавленості нашим вебпорталом і ми й надалі намагатимемось залишатися цікавими та корисними для Вас.

 

Користуйтеся сучасними сервісами нового покоління

та залишайтесь вдома!

 

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:
Тел. 0-800-500-459 (безкоштовно),
e-mail: 
viza@kr.gov.ua,

http://viza.kr.gov.ua/