Головна Всі новини за 2020 рік квітень місяць

Зупинимо COVID-19 разом!

Зупинимо COVID-19 разом!

Дата публікації:1 квітня 2020 р.

Шановні земляки!

Ми дякуємо Вам  за розуміння тих заходів, які вживаються в місті, по запобіганню  поширенню COVID-19, у тому числі щодо обмеження контактних візитів до офісів послуг органів місцевого самоврядування: протягом карантину з 12.03.2020 середньоденна кількість наданих послуг скоротилася майже у 5 разів.

            Всі офіси публічних послуг органів місцевого самоврядування працюють, основний прийом заяв йде дистанційно. Невідкладні питання криворіжців вирішуються оперативно.

            Щодня збільшується кількість звернень до нас через сервіс I-GOV (реєстраційні питання бізнесу), вебпортал та електронну пошту ЦНАПу «Віза»; звернення із земельних питань (для підготовки проєктів рішень  на сесію міської ради) – ми приймаємо поштою.

            Забезпечено видачу готових результатів послуг, у тому числі у разі невідкладних питань.

            При цьому, ми, в черговий раз, нагадуємо: відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» №530-ІХ від 17.03.2020р.:

«з дня оголошення карантину зупиняється перебіг строків звернення за отримання адміністративних та інших послуг та строків надання цих послуг, визначених законом. Від дня припинення карантину перебіг цих строків продовжується з урахуванням часу, що минув до його зупинення»!

            Отже, хвилюватися не потрібно. У разі виникнення у Вас питань щодо надання публічних, у тому числі адміністративних послуг, телефонуйте на номер ГАРЯЧОЇ ВІЗИ 0-800-500-459.

 

Зупинимо COVID-19 разом!