Головна Всі новини за 2020 рік березень місяць

Ю. Вилкул: Епідситуація у Кривому Розі стабільна, жінка з коронавірусом знаходиться у спецбоксі інфекційної лікарні, почувається задовільно

Ю. Вилкул: Епідситуація у Кривому Розі стабільна, жінка з коронавірусом знаходиться у спецбоксі інфекційної лікарні, почувається задовільно

Дата публікації:27 березня 2020 р.

На черговому засіданні оперативного штабу з ліквідації наслідків та поширення коронавірусу медики доповіли меру міста про епідситуацію у Кривому Розі.

В інфекційній лікарні перебуває одна пацієнтка зі встановленим діагнозом коронавірусу. Вона отримує консервативну терапію, почуває себе задовільно. Лікування проводиться згідно протоколу. Ще є чотири пацієнти, які знаходяться з підозрою на коронавірус. Вони обстежені швидкими тестами. Результат негативний.

У медзакладі є все необхідне для лікування.  Всього у Кривому Розі - 104 діючих апаратів штучної вентиляції легенів (ШВЛ).  Незабаром місто придбає ще 24.

До міста привезли  2,5 тисячі швидких тестів для діагностики коронавірусу

Захворюваність на гострі респіраторні вірусні інфекції залишається на неепідемічному рівні. Захворюваність серед дітей знизилась майже на 20 %.

За останню добу бригади Швидкої допомоги здійснили 473 виїзди до хворих з різною патологією. Серед них 37 пацієнтів, які звернулися з приводу ГРВІ. Дев’ятеро людей госпіталізовано.

На самоізоляції під наглядом сімейних лікарів перебуває 294 чоловіка. У місті відпрацювали усі профілактичні заходи, всю лікувальну базу приведено в бойову готовність.