Головна Всі новини за 2020 рік березень місяць

«ДІДЖИТАЛ ВІЗА» - для криворіжців

«ДІДЖИТАЛ ВІЗА» - для криворіжців

Дата публікації:23 березня 2020 р.

До Центру адміністративних послуг «Віза» звертаються замовники за витягом з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. ВАША DIGITAL «ВІЗА» розповість, як це можна зробити, не виходячи з дому, адже в умовах карантину дуже важливою є свідома самоізоляція та мінімізація відвідувань будь-яких державних установ.

 Для замовлення витягу з Державного земельного кадастру (ДЗК) про земельну ділянку достатньо перейти на Публічну кадастрову карту  https://map.land.gov.ua/, обрати потрібну ділянку (ввести її кадастровий номер), заповнити форму запиту та сплатити послугу онлайн. Вартість послуги - 0,05 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, на сьогодні це 105,10 грн. Повідомлення про готовність документу, а згодом і скан витягу (у форматі *pdf) буде надіслано на електрону пошту, вказану при заповненні запиту. Залишиться тільки роздрукувати витяг. У такий спосіб, потреба зайвий раз відвідувати ЦНАП відпадає. Витяг є дійсним протягом трьох місяців з моменту його видачі.

Також, вкотре нагадуємо, що на вебпорталі Центру «Віза», задля зручності та 119 «Публічних реєстрів» з прямими посиланнями на послуги, які можна замовників розміщено актуальний перелік 138 «Електронних послуг», 19 «Електронних сервісів»замовити та отримати через Інтернет, з дому у форматі 24/7 без особистого відвідування кабінетів службовців. І для того, щоб Ви мали змогу володіти всією необхідною інформацією стосовно розповсюдження в Україні коронавірусної хвороби COVID-19, на вебпорталі Центру «Віза» на сторінці «Електронні сервіси» ми розмістили посилання на офіційні інформаційні джерела: Telegram – канали Коронавірус_інфоМОЗ УкраїниНаціональної Служби Здоров'я України та Дешборд з оперативним моніторингом ситуації довкола COVID-19.

Сьогодні, заступник Міністра цифрової трансформації Валерія Іонан на презентації оглядового освітнього серіалу «Карантин: онлайн-сервіси для вчителів», зазначила, що лише 53% українців знаходяться нижче базового рівня цифрової грамотності, що і підтверджує актуальність проєкту «Дія: цифрова освіта». Цікаво, що усі освітні серіали, які розміщені на Національній онлайн - платформі з цифрової грамотності створені у форматі edutainment (education – навчання, entertainment – розваги), що дозволяє мотивувати українців до їх перегляду.

Також, за інформацією Міністерства цифрової трансформації, Кабмін ухвалив перелік адмінпослуг, які надаватимуться в ЦНАП під час карантину, тому наразі очікуємо офіційної публікації зазначеної постанови на урядовому порталі.

ВАША DIGITAL «ВІЗА» закликає утриматися від відвідування ЦНАП та його терпідрозділів без нагальної потреби у період карантинних заходів. Фізичне звернення до ЦНАПу  - у вкрай виключних випадках! Залишайтеся вдома та користуйтеся зручностями е-послуг!

 

БЕРЕЖЕМО СЕБЕ – ЗБЕРЕЖЕМО УКРАЇНУ!

 

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:
Тел. 0-800-500-459 (безкоштовно),
e-mail: viza@kr.gov.ua,

http://viza.kr.gov.ua/