Головна Всі новини за 2020 рік лютий місяць

Центр «Віза» на зустрічі з підприємницькою громадськістю м.Кривого Рогу

Центр «Віза» на зустрічі з підприємницькою громадськістю м.Кривого Рогу

Дата публікації:25 лютого 2020 р.

Продовжуючи традицію проведення інформаційних зустрічей з підприємцями міста Кривого Рогу, сьогодні в приміщенні виконавчого комітету Саксаганської районної у місті ради, службовці органів місцевого самоврядування міста, фахівці податкової служби, Криворізького міськрайонного центру зайнятості розповіли представникам підприємницької громадськості, які новації у сфері бізнесу чекають на них у 2020 році.

 У ході зустрічі, директор департаменту адміністративних послуг виконкому Криворізької міської ради Людмила Зеленська, ознайомила підприємців з новаціями ЦНАПу «Віза» та доповіла про активне використання криворіжцями запроваджених нових сервісів щодо видачі біометричних паспортів, пакетних послуг, видачі (обміну) водійських посвідчень та реєстрації (перереєстрації) транспортних засобів (з моменту старту проєкту «Зелене світло», з грудня 2019 року, вже видано майже 100 посвідчень водія, та оформлено 1 транспортний засіб). З увагою підприємці міста сприйняли результати проєкту «єМалятко», який допомагає молодим сім’ям економити свій час та нерви, оформлюючи всі необхідні документи при народженні дитини за однією електронною заявою. На сьогоднішній день в Кривому Розі вже 129 «єМаляток», 11 з яких оформлені безпосередньо через Центр «Віза», в тому числі і за допомогою безкоштовного виїзного обслуговування кейс-адміністратором Центру.

Підприємці підтримали ініціативу «Візи» у напрямку роботи з оформлення та видачі КЕПів (кваліфікованих електронних підписів) та видачі ID-карток з внесенням у Центрі «Віза» КЕПів, що має бути корисним у веденні їх бізнесу.

 

Ми працюємо для Вас!

# ВсеБудеЦНАП!

 

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:
Тел. 0-800-500-459 (безкоштовно),
e-mail:
viza@kr.gov.ua,

http://viza.kr.gov.ua/