Головна Всі новини за 2020 рік лютий місяць

ВОДІЙСЬКІ ПРАВА У СМАРТФОНІ

ВОДІЙСЬКІ ПРАВА У СМАРТФОНІ

Дата публікації:24 лютого 2020 р.

Серед 303 адміністративних, інших публічних послуг, що надаються у Центрі «Віза» видача посвідчення водія користується неабияким попитом серед громадян. За два місяці роботи сервісу «ЗЕЛЕНЕ СВІТЛО» майже 100 водіїв отримали посвідчення через наш Центр «Віза».

Так, завітавши до Центру «Віза» (площа Молодіжна, 1), громадяни можуть:

-  обміняти посвідчення водія (без складання іспитів);

-  отримати нове посвідчення водія замість викраденого або втраченого;

-   зареєструвати транспортний засіб (без огляду);

-   перереєструвати транспортний засіб у зв’язку зі зміною найменування та адреси юридичних осіб, прізвища, імені чи по батькові, місця проживання фізичних осіб, які є власниками транспортних засобів, установлення газобалонного обладнання.

 

Набуває популярності серед керманичів транспортних  засобів і сервіс мобільного застосунку «Дія»- водійські права у смартфоні.

Нагадаємо, 6 лютого в Україні презентовано додаток «Дія». Додаток зберігає документи (наприклад, водійські права та техпаспорт) в електронному вигляді і спрощує користування держпослугами онлайн. Крім того, з моменту презентації додатку «Дія» (держава у сартфоні) його завантажило понад 1 мільйон українців.

Міністерство цифрової трансформації України інформує, що поліція, у разі порушення правил може позбавляти українців водійського посвідчення в режимі онлайн. Цифрові водійські права у смартфоні – це відображення запису у реєстрі. Якщо патрульна поліція змінить запис у реєстрі, що права вилучено, то за першого оновлення посвідчення у телефоні вони одразу будуть заблоковані. Система блокування електронних прав все ще на етапі доопрацювання. Зокрема, потрібно буде врегулювати ту ситуацію, коли у водія будуть заблоковані електронні права, але залишиться посвідчення – картка.

 

 

 

 

 

Ми працюємо для Вас!

#ВсеБудеЦНАП!

 

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:
0-800-500-459 (безкоштовно)

e-mail: viza@kr.gov.ua

https://viza.kr.gov.ua