Головна Всі новини за 2020 рік січень місяць

Земельний офіс Центру «Віза»: інформуємо

Земельний офіс Центру «Віза»: інформуємо

Дата публікації:31 січня 2020 р.

Новий рік у Центрі «Віза» розпочато під гаслом: «Знаю! Дію! Допомагаю!». Отже, Земельний офіс ЦНАПу «Віза», що реалізує завдання міського голови Юрія Вілкула зі спрощення та оптимізації надання адміністративних послуг, інформує громадян та суб’єктів господарювання про останні новації у сфері землекористування.

Все більше послуг Держгеокадастру переводиться у електронну форму. Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 4 грудня 2019 р. № 1141 «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України», з 29 березня 2020 року розробники документації із землеустрою повинні будуть надавати копії матеріалів виконаних робіт через електронний портал Держгеокадастру. Вся документація із землеустрою буде надходити до Державного фонду документації із землеустрою і зберігатись в електронній формі у вигляді затверджених схем, проектів, робочих проектів або технічної документації.

Наявні матеріали Державного фонду в електронній формі будуть підлягати оприлюдненню на офіційному веб-сайті Держгеокадастру.

У разі відсутності матеріалів Державного фонду в електронній формі такі матеріали повинні будуть перетворюватись в електронну форму та надаватися на безоплатній основі органам державної влади, органам місцевого самоврядування, юридичним та фізичним особам в електронній формі за заявою в письмовій або електронній формі протягом 10 робочих днів з дня реєстрації такої заяви.

Наразі у Державному фонді документації із землеустрою перебуває понад 8,7 млн паперових даних. Впродовж 2019 року оцифровано 1 338 417. З переліком матеріалів, які увійшли до фонду можна ознайомитися на офіційному сайті Держгеокадастру (https://land.gov.ua/fond_dokumentatsiyi/). У найближчій перспективі громадянам буде надано повний доступ до усіх даних.

На сьогодні отримати документи у паперовій формі можливо скориставшись послугою «Видача відомостей з документації із землеустрою, що включена до Державного фонду документації із землеустрою», яка надається Відділом у Криворізькому районі Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області через Центр «Віза».

 

 

Ми працюємо для Вас!

#ВсеБудеЦНАП!

 

  Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:

тел. 0-800-500-459 (безкоштовно)

e-mail: viza@kr.gov.ua

                                                                                                        http://viza.kr.gov.ua