Головна Всі новини за 2020 рік січень місяць

Ми цінуємо кожен Ваш відгук!

Ми цінуємо кожен Ваш відгук!

Дата публікації:30 січня 2020 р.

 У сучасному світі, з широкими можливостями Інтернету, майже кожен користувач мережі, при плануванні візиту до того чи іншого підприємства, організації чи установи, переглядає відгуки про них. Це дуже зручний сервіс, оскільки відвідувачам надає можливість ділитися враженнями про їх роботу, а працівникам - удосконалюватися для своїх відвідувачів.

            Завжди приємно отримувати визнання та високі оцінки своєї діяльності. Працівникам Центру адміністративних послуг «Віза» виконкому Криворізької міської ради дуже приємно, що наші замовники послуг користуються Google сервісом для того, щоб залишити відгук про якість обслуговування в нашому Центрі. Останнім часом, ми отримуємо все більше позитивних оцінок нашої служби на користь Криворізької громади і це свідчить про високий рівень задоволеності якістю нашого обслуговування серед замовників послуг. Є, звичайно, і зауваження, але вони пов’язані здебільшого з технічними проблемами, зокрема стабільністю роботи Інтернет мереж. Та все одно, кожне Ваше зауваження спонукає нас працювати над собою, аби завжди отримувати найвищий бал!

            Свої оцінки та відгуки пропонуємо залишити, скориставшись сервісом «Залишити відгук» на вебпорталі Центру «Віза» http://viza.kr.gov.ua/ в розділі «Зворотній зв’язок» або за допомогою сервісу Google.

 

Ми цінуємо кожен Ваш відгук та чекаємо нових оцінок та вражень

 від візиту до Центру «Віза»!

 

Ми працюємо для Вас!

#ВсеБудеЦНАП!

 

 

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:
Тел. 0-800-500-459 (безкоштовно),
e-mail: 
viza@kr.gov.ua

http://viza.kr.gov.ua/