Головна Всі новини за 2019 рік листопад місяць

Кодекс екологічної поведінки мешканців міста Кривого Рогу

Кодекс екологічної поведінки мешканців міста Кривого Рогу

Дата публікації:22 листопада 2019 р.

З метою виховання екологічної культури, свідомості та обізнаності громадян нашого міста, формування відповідного ставлення до природних ресурсів, довкілля, пропагування екологічної поведінки у рамках Міської програми вирішення екологічних проблем Кривбасу та поліпшення стану навколишнього природного середовища на 2016-2025 роки управлінням екології виконкому Криворізької міської ради  оновлено «Кодекс екологічної поведінки мешканців міста Кривого Рогу» (надалі – Кодекс), який видано у сучасному більш розширеному форматі.

Кодекс екологічної поведінки – це збірка щоденних рекомендацій, які  мешканці міста можуть використовувати у своєму повсякденному житті. Основний принцип порад – це може зробити кожен. Всього дві-три нові звички сприятимуть збереженню довкілля, ощадливому використанню природних ресурсів тощо.

Рекомендації, які наведені у Кодексі, допоможуть дізнатися, як зменшити вплив на оточуюче нас середовище вдома, в офісі, у подорожі, під час покупок, у саду та на городі тощо. Ці поради будуть корисними як дорослим, так і дітям, яких з дитинства важливо вчити піклуватися про планету.

З метою збереження природи, її ресурсів, пропагування екологічної поведінки пропонуємо ознайомитися рекомендаціями, що наведені в Кодексі, дотримуватися їх та розповсюджувати серед своїх друзів та колег.

 

Також пропонуємо, після оновлення інформації на КРЦ у рубриці «Міські електроні сервіси. Цифрові технології в дії» на офіційному сайті виконкому Криворізької міської ради висвітлити інформацію:

Електронний сервіс «Екологія»  це зручний і доступний спосіб ознайомлення з рекомендаціями збереження довкілля, які може робити кожен у повсякденному житті «Кодекс екологічної поведінки мешканців міста Кривого Рогу».