Головна Всі новини за 2019 рік листопад місяць

Організація роботи сезонних ярмарків з продажу хвойних дерев

Організація роботи сезонних ярмарків з продажу хвойних дерев

Дата публікації:21 листопада 2019 р.

           Відповідно до вимог рішення виконкому Криворізької міської ради від 14.02.2018 №66 «Про конкурсні засади розміщення тимчасових споруд та утримання об’єктів благоустрою в м.Кривому Розі» сезон продажу хвойних дерев починається з 01 грудня і триває протягом місяця.

         Торгівля хвойними деревами  здійснюється у відведених для цього місцях за умови визначення комісією суб’єкта господарювання переможцем у відповідному конкурсі та укладенні договору про користування об’єктом комунальної власності.

 21.11.2019 серед суб’єктів господарювання, які мають наміри розміщувати пересувні тимчасові споруди під час проведення сезонного ярмарку з продажу хвойних дерев, відбувся конкурс. Розглядалися пропозиції щодо розміщення споруд у Довгинцівському, Металургійному, Саксаганському та Покровському районах. 

         Умови конкурсу з 14.11.2019 розміщено в Криворізькій міській газеті «Червоний гірник» (girnyk.com.ua), на офіційному вебсайті Криворізької міської ради та її виконкому (kr.gov.ua), вебпорталі міста Кривого Рогу «Криворізький ресурсний центр» у розділах «Новини» (krmisto.gov.ua). 

          Також на офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу «Криворізький ресурсний центр» у розділі «Малий бізнес», підрозділі «Тимчасові споруди» розміщено алгоритм отримання послуги «Реєстрація суб’єктів звернення для участі в конкурсі серед суб’єктів господарювання, які мають наміри розміщувати пересувні тимчасові споруди під час проведення сезонних ярмарків».   

         Цікава інформація: завдяки регулюванню, передбаченого рішенням виконкому міської ради від 14.02.2018 №66,  тільки з 2018 року  впорядковано   роботу 76 стихійних місць торгівлі з продажу овочевої продукції, безалкогольних напоїв, друкованої продукції, хвойних дерев,  трудові відносини  оформлено  з  83 особами, до бюджету міста  надійшло 618,5 тис.грн.

      Пересувні тимчасові споруди розміщуються під час проведення сезонних ярмарків:

з 1 квітня до 1 листопада – безалкогольними напоями, квасом, морозивом;

з 1 липня до 1 листопада – баштанними культурами;

з 1 серпня до 1 жовтня – товарами шкільного асортименту;

з 1 грудня до 1 січня – хвойними деревами;

протягом року – овочами, плодами, ягодами, друкованою продукцією.

 

         Контакти управління розвитку підприємництва виконкому Криворізької міської ради: (0564) 74-39-72, 92-13-76, 068-946-67-39, електронна адреса: urp@kr.gov.ua.