Головна Всі новини за 2019 рік листопад місяць

ПРАЦЮЄМО НАД СОБОЮ

ПРАЦЮЄМО НАД СОБОЮ

Дата публікації:11 листопада 2019 р.

Щоб якісно надавати послуги з державної реєстрації криворіжцям, реєстратори виконкому Криворізької міської ради систематично приймають участь у заходах, спрямованих на підвищення кваліфікації та рівня правової освіти.

09 листопада 2019 року в м. Києві відбувся семінар на тему: «Законодавчі зміни державної реєстрації прав на нерухоме майно. Функції та алгоритми дій державного реєстратора», в якому взяли участь державні реєстратори виконкому Криворізької міської ради Світлана Поліщук, Марія Рощина, Анна Дубачинська та Наталія Дідик.

На заході були висвітлені актуальні та проблемні питання у сфері державної реєстрації з урахуванням усіх законодавчих змін.

В якості доповідача виступав Анатолій Лещенко – заступник директора Департаменту приватного права – начальник управління нормативно-правового забезпечення державної реєстрації Міністерства юстиції України.

Усі учасники семінару отримали сертифікати з підвищення кваліфікації та методичні матеріали.

 

 

 

Ми працюємо для Вас!

Наші контакти:

• Управління з питань реєстрації виконкому Криворізької міської ради: м. Кривий Ріг, вул. Героїв АТО, буд. 30; тел. 92-03-22; e-mail: vpr@kr.gov.ua.

• Центр адміністративних послуг «Віза»: м. Кривий Ріг, пл. Молодіжна, 1; «ГАРЯЧА ЛІНІЯ»- 0-800-500-459; e-mail: viza@kr.gov.ua.