Головна Всі новини за 2019 рік листопад місяць

Планування регуляторної діяльності запорука забезпечення прозорості та передбачуваності

Планування регуляторної діяльності запорука забезпечення прозорості та передбачуваності

Дата публікації:8 листопада 2019 р.

(коментує управління розвитку підприємництва виконкому Криворізької міської ради)

 Станом на 01.11.2019 року діючий реєстр регуляторних актів Криворізької міської ради та її виконавчого комітету налічує 30 од.

Це послідовна робота представників органів місцевого самоврядування в місті у співпраці з суб’єктами господарювання та представниками консультативно-дорадчих органів у здійсненні регуляторної політики, в першу чергу міської координаційної ради з питань розвитку підприємництва та 12 міських рад підприємців галузевої спрямованості.

            Відповідно до ст.7 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на наступний рік затверджується до 15 грудня поточного року.

            На черговій сесії міської ради,  враховуючи пропозиції структурних підрозділів виконкому, ухалено рішення від 30.10.2019 №4165 «Про    затвердження    плану діяльності   міської   ради    з підготовки  проектів  регуляторних актів на 2020 рік».

Він передбачає підготовку проектів рішень шодо встановлення місцевих податків і зборів на 2021 рік та актуалізацію правил додержання тиші в громадських місцях на території міста.

З повним текстом плану можна ознайомитися на офіційному вебсайті Криворізької міської ради та її виконавчого комітету у підрозділі «Регуляторна політика» розділу «Законодавство України», у міській газеті «Червоний гірник», на єдиному державному порталі відкритих даних https://data.gov.ua

Додаткову інформацію із зазначених питань можна отримати в управлінні розвитку підприємництва виконкому міської ради (50101, м.Кривий Ріг, пл.Молодіжна, 1, каб. 512, 513, тел. 92-25-89, 74-70-63).