Головна Всі новини за 2019 рік жовтень місяць

Що розглядали на Експертній комісії з реформування системи адміністративних послуг у міськвиконкомі?

Що розглядали на Експертній комісії з реформування системи адміністративних послуг у міськвиконкомі?

Дата публікації:31 жовтня 2019 р.

 Протягом жовтня державою вжито ефективних заходів по захисту прав суб’єктів господарювання: підвищення адміністративної відповідальності дозвільних органів в питаннях, пов’язаних з оформленням дозволів, а також їх майнових прав.

         Видано низку законодавчих та підзаконних актів з діджиталізації процесів, пов’язаних з наданням адміністративних, інших публічних послуг, необхідних для скорочення часу та паперів в їх отриманні.

         Міським головою Ю.Г.Вілкулом для ЦНАПу «Віза» у цій роботі визначено курс: послуги для криворіжців – ПРОСТО, ДОСТУПНО, ЯКІСНО!

         Партнером процесу реформування сфери адмінпослуг в Офісах послуг органів місцевого самоврядування м.Кривого Рогу виступає Експертна комісія з реформування системи надання адміністративних, інших публічних послуг. На вчорашньому її засіданні, під головуванням Заступника міського голови Надії Подоплєлової, обговорено норми Закону України «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення захисту суб’єктів господарювання від неправомірних дій або бездіяльності дозвільних органів» та проблемні питання, які є на сьогодні з їх практичним застосуванням, шляхи вирішення проблем. Опрацьовано питання наповнення, аудиту Реєстру Криворізької територіальної громади та запровадження нових відповідних послуг для криворіжців.

         А з боку ЦНАПу «Віза» було запропоновано членам Експертної комісії, разом з нами, попрацювати над пропозиціями щодо заходів розвитку «Центру «Віза» на 2020 рік, а саме доцільності розширення переліку послуг та електронних сервісів для криворіжців, перегляду формату роботи територіальних підрозділів та Мобільних офісів задля забезпечення більшої доступності їх для наших замовників послуг.

         Слушними були пропозиції членів Експертної комісії – Андрія Богатирьова, Оксани Дуванової, Людмили Бурман, Інеси Благун.

         А криворіжців, в черговий раз, запрошуємо прийняти участь в інтерактивному голосуванні на сервісі АКТИВНИЙ ГРОМАДЯНИН веб-порталу ЦНАПу «Віза» за посиланням http://viza.kr.gov.ua/#/infopages/zvorot_zvyaz/aktiv_gromad або за допомогою сервісу швидкого переходу (QR-коду)

 

 

Ми працюємо для Вас!

#ВсеБудеЦНАП

 

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:
Тел. 0-800-500-459 (безкоштовно),
e-mail: 
viza@kr.gov.ua

http://viza.kr.gov.ua