Головна Всі новини за 2019 рік листопад місяць

МІСЬКІ ЕЛЕКТРОННІ СЕРВІСИ ЦИФРОВІ ТЕХНОЛОГІЇ В ДІЇ

МІСЬКІ ЕЛЕКТРОННІ СЕРВІСИ ЦИФРОВІ ТЕХНОЛОГІЇ В ДІЇ

Дата публікації:15 листопада 2019 р.

15 листопада 2019 року

Для гостей та мешканців міста є чудова нагода провести свій вільний час, долучившись до відвідування цікавих місць та об'єктів за запропонованими туристичними маршрутами міста Кривого Рогу, інформацію можна знайти на:

сайті  "Промисловий туризм в місті Кривому Розі" про один із найцікавіших напрямків туризму у нашому місті, туристичні маршрути де на власні очі можна побачити масштабні та дивовижні пейзажі, створені людиною, а саме: кар'єри, провалля і навіть рукотворний каньйон. Відвідавши учбово-навчальні центри, музеї та скансени, пізнати як працює важка індустрія;

сторінках ресурсів: "Туристичні маршрути" офіційного вебпорталу міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр". Бажаючі можуть обрати маршрути за типом (культурно-освітній, навчально-тематичний, оглядовий) та способом руху (пішохідний, транспортний, транспортно-пішохідний). По всіх екскурсіях надано детальну інформацію про маршрут (з можливістю перегляду його на інтерактивній мапі), організатора (з контактними даними), дати та час їх проведення, вікову категорії екскурсантів тощо, та "Туризм і подорожування" з місцем розташування та контактними телефонами про 66 організацій (турагенцій, туроператорів тощо) що надають послуги з туризму, організацій подорожей та екскурсій.

Вищезазначену інформацію зручно та з легкістю можна переглянути у мобільному додатку "Мій Кривий Ріг – Smart City", встановлення якого доступно для систем Android та iOS.

14 листопада 2019 року

Підвищити рівень обізнаності у різноманітних сферах життєдіяльності, поновити та отримати нові знання мешканці міста мають змогу відвідавши навчально-освітні заходи, інформацію про заплановані та проведені щодо яких, можна знайти на офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" у електронному ресурсі "Семінари-навчання".

Здійснити пошук та вибір освітнього заходу, в залежності від адміністративного району проведення, можливо за такими напрямками:

- захист прав споживачів;

- медична практика;

- оподаткування;

- трудові відносини;

Вищезазначену інформацію зручно та з легкістю можна переглянути у мобільному додатку "Мій Кривий Ріг – Smart City", встановлення якого доступно для систем Android та iOS.

13 листопада 2019 року

Електронні інформаційні ресурси на офіційному вебпорталі  міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" - це зручний доступ до інформації про:

регуляторні акти міської ради, її виконкому;

перелік проектів регуляторних актів, діючих рішень міськради та її виконкому, які включено до графіку їх громадського обговорення;

план діяльності виконкому міськради з підготовки проектів регуля-торних актів на 2019 рік;

збірник регуляторних актів Криворізької міської ради та її виконкому.

Крім того з вищезазначеною інформацією можна ознайомитися у модулі "Бізнес інкубатор" (розділ "Регуляторна діяльність"). На офіційному вебсайті Криворізької міської ради та її виконавчого комітету у розділі "Інформаційна база", "Регуляторна політика" доступна інформація за напрямками:

планування регуляторних актів;

громадські слухання;

обговорення проектів регуляторних актів;

відстеження регуляторних актів: офіційні повідомлення;

відстеження регуляторних актів: звіти та висновки.

Доступним та зручним способом отримати інформацію за напрямком "Регуляторна діяльність" є користування мобільним додатком "Мій Кривий Ріг – Smart City", що можна встановити для систем Android та iOS.

12 листопада 2019 року

Місто Кривий Ріг – це велике потужне індустріальне місто багате історичними місцями, славетними подіями та видатними людьми. Поринути в історичні події та дізнатися більше про рідне місто, яке є найдовшим в Україні та одним з найдовших у світі допоможе ресурс  "Вулиці, провулки, бульвари, проспекти, площі, майдани, мікрорайони міста", що  розміщений на офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр".

На сторінках ресурсу міститься інформація про 1435 вулиць, 81 провулків, 13 площь, 9 проспектів, 8 мікрорайонів, 3 бульварів та майданів на території нашого міста, а саме: про походження їх назв з історичною довідкою, фотоматеріалами, об'єктами інфраструктури міста, в тому числі будинками з цікавою історією, позначеннями на мапі та іншим.

У ресурсі функціонує інтуїтивно зрозумілий, зручний пошук за:

-         адміністративним район, типом (вулиця, бульвар, площа тощо);

-         ключовим словом, назвою.

Прогулюючись по улюбленим місцям рідного міста, усю вищезазначену інформацію можна з легкістю переглянути у власному мобільному гаджету встановивши додаток "Мій Кривий Ріг – Smart City", що доступний для систем Android та iOS.

11 листопада 2019 року

З  метою допомоги  у вирішенні питань житлового характеру, для мешканців міста корисна інформація на офіційному вебпорталі  міста  Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" створений та функціонує ресурс "Житло", за напрямками:

-  підприємства, що надають послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій  з контактною інформацією, телефонами гарячої лінії, тарифами,  режимом роботи,  переліком дільниць та диспетчерських служб тощо;

-  перелік об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у місті Кривому Розі  та житлово-будівельні кооперативи,  з адресами  їх розташування та контактними даними;

-  програма підтримки об’єднань співвласників багатоквартирного будинку в м. Кривому Розі на 2017 – 2019 роки.

У нагоді стане корисна інформація у розділі "Статті" – "Все про ОСББ".

Для  зручності  знаходження  підприємств що надають послуги  з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, ОСББ та ЖБК – доступна інформація про місця розташування їх з позначками на електронній мапі міста.

Уся інформація ресурсу "Житло" міститься також у мобільному додатку «Мій Кривий Ріг Smart City», який можна скачати за посиланням: для системи Android, та для системи iOS.

08 листопада 2019 року

З метою інформування широкого кола громадськості та надання онлайн допомоги з питань захисту справ споживачів, як складової частина захисту прав людини, у місті на офіційному сайті Криворізької міської ради та її виконавчого комітету розміщена інформація:

графік особистого прийому громадян з надання консультацій з питань захисту прав споживачів,

актуальна інформація для споживачів,

рекомендації суб’єктам господарювання,

корисна інформація,

зразки претензій,

корисні посилання,

відеоматеріали: "Я маю право"

Вищезазначена інформація доступна також у віртуальному бізнес-інкубаторі на офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" у розділі "Захист прав споживачів", та у мобільному додатку «Мій Кривий Ріг Smart City», який можна скачати за посиланням: для системи Android, та для системи iOS.

07 листопада 2019 року

На офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" для громадян України, які переселяються з тимчасово окупованої території АР Крим та районів ведення операції об’єднаних сил у Донецькій і Луганській областях, у нагоді стане корисна інформація у розділі "Статті" "Допомога внутрішньо переміщеним особам", за напрямками:

як отримати довідку про взяття на облік вимушено переміщених осіб з тимчасово окупованої території;

як отримати щомісячну адресну допомогу особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України, районів проведення антитерористичної операції та населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг;

щодо отримання тимчасового житла у транзитному містечку модульного типу;        

Внутрішньо переміщені особи мають змогу отримати консультації зателефонувавши на гарячі телефонні лінії Дніпропетровської облдержадміністрації, Урядової "Гарячої лінії",  Дніпропетровського обласного центру допомоги переселенцям, Міжвідомчого координаційного штабу, Державної служба України з надзвичайних ситуацій тощо.

Для отримання всіх видів державної соціальної підтримки, зокрема пенсії, допомоги слід звертатися до найближчої установи соціального захисту населення, інформацію про місце розташування з телефонами яких можна знайти на сторінці розділу.

06 листопада 2019 року

Підприємці міста мають змогу на договірних засадах розміщувати пересувні тимчасові споруди для організації сезонних ярмарків. Для даної категорії населення в нагоді стане актуальна інформація  на офіційному вебпорталі  міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" у ресурсі "Тимчасові споруди", в якому  висвітлено перелік місць, адреса їх розташування (у тому числі з позначками на електронній мапі міста), спеціалізація, площа, базова вартість. Також щомісячно для суб’єктів господарювання, які мають наміри організувати роботу сезонних ярмарків публікується графік конкурсу на право розміщення цих споруд. У віртуальному бізнес-інкубаторі можна ознайомитися з алгоритмом розміщення пересувних тимчасових споруд на об’єктах комунальної власності під час проведення сезонних ярмарків.

Інформація за напрямком "Тимчасові споруди" доступна у мобільному додатку "Мій Кривий Ріг – Smart City", що можна встановити для систем Android та iOS.

05 листопада 2019 року

Чистота в місті, екологічность та комфорт - це питання що нероздільно пов’язані з своєчасною організацією та управлінням побутовими відходами. Саме тому для громадськості міста, на головній сторінці офіційного вебпорталу міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" (krmisto.gov.ua) функціонує ресурс "Підприємство, що надає послуги зі збирання, перевезення та захоронення побутових відходів".

Для містян доступна інформація про:

- адресу розташування підприємства (в тому числі з позначкою на мапі);

- контактні дані (номери телефонів та електронна адреса);

- діючі у складі підприємства абонпункти, дільниці, диспетчерські служби;

- оновлені тарифи на послуги (у тому числі з розрахунками) тощо.

Вищезазначена інформація за напрямком "Збирання, перевезення та захоронення побутових відходів" також міститься й у мобільному додатку "Мій Кривий Ріг – Smart City", що можна встановити для систем Android та iOS.

04 листопада 2019 року

Відвідування музеїв це чудова нагода культурно провести дозвілля, духовно збагатитися та більше дізнатися про рідне місто. Саме тому, на офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" у електронному ресурсі "Музеї при навчальних закладах" для мешканців та гостей міста розміщена детальна інформація про 43 музея, що діють при навчальних закладах.

Для громадськості доступна наступна інформація:

-         місце розташування закладу;

-         режимом роботи та контактні телефони;

-         профіль музею;

-         характеристика експозиційних розділів тощо

Здійснення пошуку та вибору музеїв можливе, за такими параметрами:

-         пошук по ключовим словам;

-         за закладом освіти;

-         адміністративним районом;

-         9 профілями;

-         званням. 

Легким та зручним способом отримати інформацію про музеї при навчальних закладах є користування мобільним додатком "Мій Кривий Ріг – Smart City", що можна встановити для систем Android та iOS

01 листопада 2019 року

Міський електронний інформаційний ресурс «Екологія» – зручне онлайн інформування про «лідерів» по забрудненню атмосферного повітря та розміщенню промислових відходів у 3 кварталі 2019 року:

- «Основні підприємства-забруднювачі атмосферного повітря».

- «Основні підприємства, що здійснюють розміщення промислових відходів ».

31 жовтня 2019 року

На сьогоднішній день на всьому рухомому складі комунальних підприємств міського електротранспорту (у тому числі і комунальних автобусах) та всіх станціях швидкісного трамваю діє електронний сервіс "Безготівкові розрахунки з використанням QR коду", який дозволяє легко та зручно провести безготівкові розрахунки за надані транспортні послуги з використанням QR коду (через мобільний додаток "Приват 24" що доступний для систем Android та iOS).

         Для здійснення оплати даним способом необхідно:

  1. У мобільному додатку Privat24 вибрати сканер QR-кодів;
  2. Відсканувати QR-код на стікері що розміщений у комунальному транспорті чи станції швидкісного трамваю;
  3. Вибрати картку й оплатити проїзд;
  4. Прокомпостувати квиток і показати кондуктору на смартфоні.

30 жовтня 2019 року

Цифрові технології – онлайн допомога для тих, хто любить спорт та активний спосіб життя. Сервіс, за допомогою якого мешканці міста  можуть долучитися до улюблених видів спортивного дозвілля.

 На офіційному вебпорталі  міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" в ресурсі "Освіта, спорт, дитячі табори, гуртки" є доступна інформація про спортивне дозвілля нашого міста. В даному ресурсі розміщена інформація про:

69 діючих спортивних баз,

320 спортивних майданчиків,

96 спортивних секцій.

По даним напрямкам доступний зручний та легкий вибір спортивного дозвілля в залежності від місця розташування і видів спорту. В календарі подій, заходів та свят знайдете інформацію про заплановані спортивно-масові заходи.

29 жовтня 2019 року

Ознайомтесь з оновлено інформацією:

На головній сторінці офіційного вебпорталу міста Кривого Рогу «Криворізький ресурсний центр» функціонує календар заходів в місті, що заплановані та відбуваються на території адміністративних районів міста кожного календарного дня: свята, спортивно-масові та культурно-мистецькі заходи, виставки, ярмарки, фестивалі, театральні та циркові вистави, семінари для суб'єктів господарювання. Про кожен захід розміщена інформація стосовно часу та місця проведення, фотографії, афіши тощо.

Скористатися календарем можна також за допомогою мобільного додатку «Мій Кривий Ріг — SMART CITY» у версіях для IOS та Android.

28 жовтня 2019 року

На офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" у електронному сервісі "Допомога держави з оплати ЖКП: субсидії+калькулятор+приблизний розмір оплати" можна ознайомитися з пам’яткою стосовно порядку призначення субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, процедурою призначення населенню субсидій, таблицею розмірів оплати житлово-комунальних послуг осіб, які стали учасниками Програми субсидій, зразками декларації про доходи та заяви тощо, скористатися калькулятором субсидії.

 

 25 жовтня 2019 року

За допомогою мобільного додатку  "Мій Кривий Ріг – Smart City" можна задати питання, повідомити про проблему.  На сторінці свого ж електронного звернення отримати відповідь, це зручно та допомагає економити час.

Відсьогодні при написанні електронного звернення є можливість вказати на мапі місце проблеми, зазначивши її адресу або геодані  вашого мобільного пристрою.

Встановити на свій смартфон мобільний додаток "Мій Кривий Ріг – Smart City" можна через сервіси

або за QR-кодом

24 жовтня 2019 року


На офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" у розділі "Закупівлі" для громадськості є доступним електронний сервіс "Закупівлі". Даний сервіс дає можливість переглянути закупівлі за бюджетний кошт товарів, робіт і послуг, що не здійснюються з використанням електронної системи закупівель, інформація про укладені договори тощо.

 

 

 

23 жовтня 2019 року

 Електронний сервіс "Соціальних захист, праця" дає можливість переглянути на офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" актуальну інформацію про:

-  Установи соціального захисту;  

-  Заклади соціального захисту дітей;

-  Перелік пільг для окремих категорій громадян;

 Курси професійного навчання, перенавчання  та підвищення кваліфікації осіб.

Показники:

-  Соціальні гарантії і стандарти;  

-  Середня та мінімальна заробітна плата.  

В рубриці  "Соціальні допомоги"  детальна інформація про діючі державні та міські соціальні допомоги мешканцям міста, та послугу "Соціальне таксі"  , категорії одержувачів цієї послуги, періодичність їх отримання, перелік документів, що подаються для отримання послуг.

22 жовтня 2019 року

З метою створення сучасної системи комунікацій та інформаційного забезпечення інвестиційної діяльності, розкриття можливостей, особливостей і переваг міста як надійного ділового партнера для потенційних інвесторів, у місті на офіційному вебпорталі Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" функціонує двомовний англоукраїномовний модуль "Путівник інвестора".

Модуль містить відомості для потенційних інвесторів про стан соціальних і капітальних інвестицій в місті, інвестиційні пропозиції та об'єкти інвестування, серед яких п’ять земельних ділянок, відносно яких виконано детальний план території, та щодо яких запропоновано дизайн інвестиційних площадок.

Так в підрозділі "Вільні земельні ділянки" можна ознайомитись з детальною інформацією як про вільні ділянки так і про транспортну і інженерну інфраструктуру відповідно до них. На карті здійснено позначення меж території, та існуючі комунікації (водопостачання, пункти підключення тепло, енергопостачання тощо). Об'єкти для наглядності мають фото відображення у форматі 3D візуалізації.

21 жовтня 2019 року

https://drive.google.com/open?id=1e7mMkUK7IQKPMU8E2jkF0w56NLhz7llHАктуальна інформація в рубриці "Ветерани"  про заходи в місті, що заплановані та відбудуться на території адміністративних районів міста з нагоди 75-ої річниці вигнання нацистів з України (дня визволення України від   фашистських загарбників).

Адреси та телефони міської та районних ветеранських організацій. Також пропонуємо переглянути:

-         Фотогалерею;

-         Пам’ятки історії та культури, пам’ятники, пам’ятні знаки;

-         Меморіальні та вказівні дошки;

-         Установи соціального захисту; 

-         Об’єкти торгівлі, в яких обслуговуються особи з інвалідністю внаслідок війни.  

18 жовтня 2019 року

З метою реалізації права дитини мати родину, велика увага приділяється розвитку сімейних форм виховання.

На офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" функціонує міський електронний сервіс "Візьми дитину у свою родину" – онлайн інформування з питань сімейних форм виховання:

-          усиновлення;  

-          опіка (піклування);

-          прийомна сім'я;

-          дитячий будинок сімейного типу.

17 жовтня 2019 року

Міський електронний сервіс "Відкритий бюджет" міста Кривого Рогу  - дає можливість переглянути:

- Зведений бюджет міста;

- Міський бюджет;

- Районні у місті бюджети.

Робить інформацію максимально зрозумілою для громадян, збільшуючи бюджетну прозорість та підзвітність міської влади:

Наразі в тестовому режимі працює "Бюджет на мапі", де можна переглянути видатки  розвитку у розрізі об’єктів будівництва, реконструкції та капітальних ремонтів, а також всі заклади бюджетної сфери, комунальні установи, підприємства та організації, які фінансуються з бюджету міста Кривого Рогу, вказано суму фінансування.

Всі зацікавлені можуть долучитися до удосконалення модуля та надіслати свої побажання і зауваження на електронну адресу openbudget@kr.gov.ua

16 жовтня 2019 року

За допомогою відкритих даних міста Кривого Рогу  ви зможете перевіряти діяльність кожного з розпорядників інформації міста.

Сьогодні на   Єдиному державному вебпорталі відкритих даних    розпорядниками інформації міста Кривого Рогу оприлюднено 393 набора даних, в тому числі:

-         Криворізька міська рада – 9;

-         виконавчий комітет Криворізької міської ради – 187;

-         виконкоми районних у місті рад – 180;

-         комунальні підприємства, установи, заклади – 17.

Функціонує портал відкритих даних,  на який можна перейти з офіційного вебсайту Криворізької міської ради та її виконавчого комітету  

15 жовтня 2019 року

Міський електронний сервіс "Комунальні послуги" - надає можливість зручно переглядати нарахування та оплату за житлово-комунальні послуги по вашій квартирі чи будинку.

Скористатись ним можна за допомогою мобільного додатку  "Мій Кривий Ріг – Smart Ciry". Встановити на свій смартфон мобільний додаток можна за посиланням

 

або за QR-кодом

 

 А також за допомогою сенсорних інформаційних кіосків, це додатковий зручний засіб доступу до електронних інформаційних ресурсів міста.

Кіоски працюють у приміщеннях:

- центру адміністративних послуг "Віза" (пл. Молодіжна, 1),

- управління з питань реєстрації виконкому міської ради (м-н Праці, 1),

- архівного відділу виконкому міської ради (вул. Співдружності, 107А),

- виконкому Металургійної районної у місті ради (пр-т Миру, 42),

- виконкому Довгинцівської районної у місті ради  (вул. Дніпровське шосе, 11),

- виконкому Покровської районної у місті ради (вул. Шурупова, 2),

- виконкому Інгулецької районної у місті ради (пл. Гірницької Слави, 1),

- управління праці та соціального захисту населення виконкому Інгулецької районної у місті ради (пр-т Перемоги, 45/179),

- виконкому Саксаганської районної у місті ради (вул. Володимира Великого, 32),

- виконкому Тернівської районної у місті ради (вул. Короленка, 1А),

- виконкому Центрально-Міської районної у місті ради (вул. Свято-Миколаївська, 27),

- Державного вищого навчального закладу "Криворізький національний університет" (вул. Віталія Матусевича, 11).

 

Для цього необхідно лише вказати адресу вашого будинку чи квартири і зазначити комунальний код.

11 жовтня 2019 року

Електронні інформаційні ресурси у сфері екології функціонують на офіційному вебпорталі  міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" (https://krmisto.gov.ua/) - це зручний доступу до інформації про:  

-  Екологічний паспорт міста Кривого Рогу;     

-  Кодекс екологічної поведінки мешканців міста;  

-  Атлас об’єктів природно-заповідного фонду м. Кривого Рогу;

-  Перелік пунктів збору відпрацьованих батарейок та акумуляторів;

10 жовтня 2019 року

Сенсорні інформаційні кіоски – додатковий зручний засіб доступу до електронних інформаційних ресурсів міста.
Кіоски працюють у приміщеннях:
- центру адміністративних послуг "Віза" (пл. Молодіжна, 1),
- управління з питань реєстрації виконкому міської ради (майдан Праці, 1),
- архівного відділу виконкому міської ради (вул. Співдружності, 107А),
- виконкому Металургійної районної у місті ради (пр-т Миру, 42),
- виконкому Довгинцівської районної в місті ради вул. Дніпровське шосе, 11),
- виконкому Покровської районної у місті ради (вул. Шурупова, 2),
- виконкому Інгулецької районної у місті ради (пл. Гірницької Слави, 1),
- управління праці та соціального захисту населення виконкому Інгулецької районної у місті ради (пр-т Перемоги, 45/179),
- виконкому Саксаганської районної у місті ради (вул. Володимира Великого, 32),
- виконкому Тернівської районної у місті ради (вул. Короленка, 1А),
- виконкому Центрально-Міської районної у місті ради (вул. Свято-Миколаївська, 27),
- Державного вищого навчального закладу "Криворізький національний університет" (вул. Віталія Матусевича, 11).
Світлина від Управління інформаційно-комунікаційних технологій м.Кривий Ріг.Світлина від Управління інформаційно-комунікаційних технологій м.Кривий Ріг.

09 жовтня 2019 року

Електронний сервіс — онлайн-допомога з питань захисту прав споживачів, а саме:

графік особистого прийому громадян з надання консультацій з питань захисту прав споживачів,

актуальна інформація для споживачів,

рекомендації суб’єктам господарювання,

корисна інформація,

зразки претензій,

корисні посилання,

відеоматеріали: "Я маю право"

на офіційному вебсайті Криворізької міської ради та її виконавчого комітету (https://kr.gov.ua)

захист прав споживачів у віртуальному бізнес-інкубаторі на офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" (https://krmisto.gov.ua/).

08 жовтня 2019 року

Світлина від Управління інформаційно-комунікаційних технологій м.Кривий Ріг.Новий електронний інформаційний ресурс "Реклама в місті" функціонує на офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр" (krmisto.gov.ua) (розділ "Благоустрій").

Ресурс містить інформацію про рекламні конструкції на території міста, їх фото та місце розташування, позначене на електронній мапі міста тощо.

Зі сторінок ресурсу є можливість відправити електронне звернення про незаконну рекламну конструкцію чи незадовільний стан конструкції.

07 жовтня 2019 року

Міські електронні сервіси. Цифрові технології в дії. Новий сервіс модулю "Відкритий бюджет" - "Бюджет на мапі"

Бюджет на мапі - це окремий сервіс модулю "Відкритий бюджет" на офіційному вебпорталі міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр", де можна переглянути видатки розвитку у розрізі об’єктів будівництва, реконструкції та капітальних ремонтів, а також всі заклади бюджетної сфери, комунальні установи, підприємства та організації, які фінансуються з бюджету міста Кривого Рогу, вказано суму фінансування.

Візуалізація Криворізького бюджету покликана зробити бюджетну інформацію максимально зрозумілою для громадян, збільшити бюджетну прозорість та підзвітність міської влади.

Наразі модуль "Бюджет на мапі" працює в тестовому режимі. Всі зацікавлені можуть долучитися до удосконалення модуля та надіслати свої побажання і зауваження на електронну адресу openbudget@kr.gov.ua.