Головна Всі новини за 2019 рік жовтень місяць

Електронні послуги – вимога часу!

Електронні послуги – вимога часу!

Дата публікації:23 жовтня 2019 р.

Якість та максимальна доступність адміністративних послуг для замовників – на цьому постійно наголошує наш міський голова Юрій Вілкул. 

Сьогодні електронні послуги – вимога часу. Електронні послуги є зручнішими, швидшими за особисті візити та мінімізують ризики корупції. Центром «Віза» постійно проводиться робота щодо спрощення, підвищення ефективності та зменшення часу на отримання адміністративних, інших публічних послуг. Зараз криворіжцям доступні 130 електронних послуг в режимі онлайн, які можна замовити та отримати через Інтернет, з дому чи офісу у форматі 24/7 без особистого відвідування кабінетів службовців. Для зручності мешканців нашого міста та можливості онлайн замовлення послуг на вебпорталі Центру «Віза» в розділі «Послуги» створені сторінки «Електронні послуги», «Публічні реєстри» та «Електронні сервіси».

Центр адміністративних послуг «Віза» успішно впроваджує проєкт «ВІЗА ЕЛЕКТРОННА», задля відкритості, прозорості та максимальної доступності адміністративних, інших публічних послуг для замовників.

На сьогодні «ВІЗА ЕЛЕКТРОННА» - це вебпортал Центру «Віза», мобільні додатки, електронні архіви, віддалена попередня реєстрація для візиту до ЦНАПу, інформаційні сенсорні термінали, інтерактивні сервіси та відеоінструкції. «ВІЗА ЕЛЕКТРОННА» доступна кожному громадянину з дому чи офісу 24 години на добу та 7 днів на тиждень, постійно актуальна інформація та нові технології муніципального менеджменту.

 

Ми працюємо для Вас!

#ВсеБудеЦНАП!

 

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:
Тел. 0-800-500-459 (безкоштовно),
e-mail: 
viza@kr.gov.ua

http://viza.kr.gov.ua