Головна Всі новини за 2019 рік жовтень місяць

Розміщення оголошень або рекламних засобів на електроопорах, деревах та дорожніх огорожах міста заборонено!

Розміщення оголошень або рекламних засобів на електроопорах, деревах та дорожніх огорожах міста заборонено!

Дата публікації:22 жовтня 2019 р.

(коментує інспекція з благоустрою виконкому Криворізької міської ради)

    Станом на сьогоднішній день існує дуже гостра проблема, а саме розклеювання або розміщення несанкціонованих оголошень та реклам на електроопорах міста, деревах та дорожніх огорожах. Вони не тільки вважаються незаконними, а й погіршують естетичний стан міста.

            Відповідно до Правил благоустрою у місті Кривому Розі, затверджених рішенням міської ради від 21.10.2015 № 4038, заборонено розміщувати на електроопорах, деревах та дорожніх огорожах несанкціоновані оголошення та об’єкти зовнішньої реклами.

Згідно з п.7 ст.8 Закону України «Про рекламу» розміщення реклами або рекламних засобів на підтримуючих,  опорних  та  інших  елементах контактної мережі, на засобах та обладнанні (у тому числі опорах) зовнішнього освітлення взагалі забороняється.

 Тобто, у разі виявлення вищезазначених порушень норм чинного законодавства службовцями інспекції з благоустрою складаються на відповідальних осіб адміністративні протоколи за вказані порушення, з подальшим накладенням на них штрафів у розмірі: для громадян від 340,00 грн. до 1360 грн., для громадян - суб'єктів підприємницької діяльності від 850,00 грн. до 1700 грн., та приписи про усунення цих порушень.

 

Контакти інспекції з благоустрою: вул. Героїв АТО, б.30, каб.114,тел. (0564)920044.