Головна Всі новини за 2019 рік жовтень місяць

ВАША «ВІЗА» на Всеукраїнській конференції, адмінпослуги в контексті розвитку громад та процесів цифрової трансформації

ВАША «ВІЗА» на Всеукраїнській конференції, адмінпослуги в контексті розвитку громад та процесів цифрової трансформації

Дата публікації:9 жовтня 2019 р.

            Директор департаменту адміністративних послуг виконкому Криворізької міської ради Наталія Романовська сьогодні приймає участь у Всеукраїнській конференції «Адмінпослуги в контексті розвитку громади та процесів цифрової трансформації» і яку організовано проєктом «Реформа управління на сході України ІІ», що виконується німецькою урядовою компанією Deutsche Gesellschsft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH спільно з Секретаріатом Кабінету Міністрів України, Асоціацією ОТГ та Програмою «U-LEAD» з Європою».

        

Мета конференції - обмін досвідом та кращими практиками реформування системи

надання адміністративних послуг.

         І Криворізькій «Візі» Є ЩО СКАЗАТИ! Наші проекти: «ВІЗА МОБІЛЬНА», «ВАША DIGITAL ВІЗА», «ПАКЕТНІ ПОСЛУГИ» - до цих пір є і залишаються пілотними в Україні.

 

 

 

Захід відбувається у форматі «open space» та панельних дискусій. Цікавими для нас будуть дискусії, присвячені процесам цифрової трансформації, розробленим е-сервісам та рішенням.

            У конференції приймають участь представники Верховної Ради України, Офісу Президента України, Кабінету Міністрів України, міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та експерти.  

 

 

#ВСЕБУДЕЦНАП!

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:

Тел. 0-800-500-459 (безкоштовно),

e-mailviza@kr.gov.ua,

http://viza.kr.gov.ua