Головна Всі новини за 2019 рік жовтень місяць

Адміністративні послуги у сфері землекористування завжди актуальні

Адміністративні послуги у сфері землекористування завжди актуальні

Дата публікації:8 жовтня 2019 р.

Сьогодні Уряд України веде активну роботу по впровадженню ринку землі в Україні. Тому всі розуміють як важливо вчасно і правильно оформити документи щодо приватизації землі, оренди або постійного користування. Саме з цими питаннями пов’язана третина звернень замовників послуг до Земельного офісу Центру «Віза».

Майже стільки ж звернень стосуються реєстрації відповідних прав у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно. За цими послугами звертаються замовники послуг, які отримали відповідні рішення Криворізької міської ради, так  і бажаючі впорядкувати старі документи на землю, отримані до впровадження Державних реєстрів.

У Центрі «Віза», в одному з небагатьох в Україні, реалізована можливість отримання Витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку у момент звернення до адміністратора – бо адміністратори ЦНАПу мають доступ до роботи в реєстрі ДЗК. Це значно економить час замовників послуг, адже питання вирішується за один візит до Центру.

Інформуємо, що для зручності заявників, на вересневому засіданні міської ради кількість послуг ЦНАПу збільшено з 293 до 296. Перелік доповнено трьома новими послугами з питань землекористування, це видача рішень міської ради про:

-   надання згоди на укладання договору суперфіцію земельної ділянки,

-  надання згоди на поділ(об’єднання) земельної ділянки,

-  погодження відповідної технічної документації та надання в користування сформованих земельних ділянок.

Ці послуги ми будемо надавати через Центр «Віза» з листопада, після затвердження виконкомом міськради відповідних інформаційних та технологічних карток.

Ми постійно працюємо над тим, щоб отримання послуг у сфері землекористування було простим, доступним, якісним.

Ми працюємо для Вас!

#ВсеБудеЦНАП!

 

  Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:

тел. 0-800-500-459 (безкоштовно)

e-mail: viza@kr.gov.ua

      http://viza.kr.gov.ua