Головна Всі новини за 2019 рік жовтень місяць

«Гарячі» питання ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ «Візи» за минулий тиждень: роз’яснюємо актуальне

«Гарячі» питання ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ «Візи» за минулий тиждень: роз’яснюємо актуальне

Дата публікації:7 жовтня 2019 р.

 «Гаряча» лінія ЦНАПу «Віза», організована за дорученням міського голови Ю.Г.Вілкула, є одним з каналів зворотнього зв’язку зі споживачами публічних, у т.ч. адміністративних послуг. З початку 2019 року оператором «ГАРЯЧОЇ» ЛІНІЇ ЦНАПу «Віза» опрацьовано 7769 звернень.

Основні питання, з приводу яких надходили телефонні дзвінки на номер «Гарячої» лінії «Візи» 0-800-500-459, стосувалися:

56% - паспортні питання (4351);

18% - надання інших адмінпослуг (1362);

4% - регламент роботи «Візи»(299);

2% - питання до ВІЗИ МОБІЛЬНОЇ(127);

Інші 20% - це питання, які не стосуються повноважень ЦНАПу (1630).

Радує нас те, що майже всі, хто телефонує, налаштовані дуже добре до нашої «Візи» та довіряють нам, але нажаль є і зауваження.

Проаналізувавши ці зауваження, більшість з них стосувалися порушень термінів надання адміністративних послуг, (оформлення біометричних паспортів, земельні питання), роботи сервісу «попередня реєстрація» на прийом до адміністратора.

Ми завжди раді чути, як добрі слова, так і критику. Ні одне звернення не залишаємо без уваги - розглядаємо, аналізуємо та постійно працюємо над покращенням якості обслуговування Центру «Віза», щоб замовлення послуг було максимально комфортним, доступним та якісним!

Наприклад, за численними побажаннями та для зручності наших замовників, які активно користуються електронними сервісами, реєстрація в електронну чергу на оформлення біометричних паспортів тепер доступна цілий тиждень ЦІЛОДОБОВО, а оновлюється о 9 годині ранку з понеділка по п’ятницю (до цього було о 24.00). Також, при попередній реєстрації відображається пояснення щодо часу недоступного для запису чи вже зайнятого.

Центр «Віза» намагається стати ближчим до кожного криворіжця. Кожен з Вас, зателефонувавши за номером 0-800-500-459, може отримати відповідь на запитання або ж внести свої побажання, пропозиції, зауваження.

 

Ми працюємо для Вас!

#ВсеБудеЦНАП!

 

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:
Тел. 0-800-500-459 (безкоштовно),
e-mail: 
viza@kr.gov.ua

http://viza.kr.gov.ua/