Головна Всі новини за 2019 рік вересень місяць

Звичайний робочий день ЦНАПу «Віза»

Звичайний робочий день ЦНАПу «Віза»

Дата публікації:27 вересня 2019 р.

(репортаж з робочих місць адміністраторів)

 Вчора, 26 вересня 2019 року, флагман-офіс ЦНАПу «Віза» надав 459 послуг (всього ЦНАПом разом з терпідрозділами у цей день надано 1923 послуги).

З якими питаннями звертаються мешканці до «Візи»?

Крім послуг, а їх за «асортиментом» 296, мешканці цікавилися тим, які тренінги та «майстер-класи» проводитимуться у «Візі» найближчим часом, а також розглядали фото «виставку» до Дня усиновлення, який встановлено в Україні щорічно 30 вересня.  У ЦНАПі ми розмістили фото дітей-сиріт, які очікують на свої сім'ї, надані службою у справах дітей виконкому Криворізької міської ради.

«Я одержала на «Гарячу» лінію «Візи» 55 дзвінків» - коментує адміністратор Ганна Романішина. Питання стосувалися, в основному, оформлення біометричних паспортів та заявки на виїзне обслуговування. Також громадяни звертались з питаннями про графіки роботи Центру та служб, які входять до його складу, цікавились телефонами комунальних служб міста.

Адміністратори «Земельного офісу»:

 

прийняли 37 пакетів документів на адміністративні послуги у сфері архітектури та земельних питань. Це – насьогодні для наших замовників – найскладніші послуги!

В залі №2 працюють адміністратори «універсали». Вони надають послуги по всьому «асортименту» (крім паспортних послуг та видачі витягів з ДЗК) і вчора обслужили 114 замовників. В основному, питання стосувалися реєстрації бізнесу, нерухомості, у тому числі землі, тощо.

Адміністраторами Паспортного офісу:

-  сформовано 24 пакети документів на оформлення ID-картки та 48 - на закордонний паспорт;

-   видано 80 готових паспортів.

А ще у нашому Паспортному офісі 17 криворіжцям надано консультації стосовно оформлення біометричних паспортів та прийнято 8 пакетів документів на вклеювання фото до паспорта по досягненню 25-ти та 45-ти річного віку

Наші заявники дуже задоволені комфортом Паспортних офісів ЦНАПу «Віза» - невдоволених, практично, немає!

Адміністратори підрозділу «Готово», як завжди, видавали документи задоволеним заявникам. До речі, рівень позитивної мотивації результатів послуг у 2019 році складає 99,9%.

А команда ВІЗИ МОБІЛЬНОЇ побувала в Інгулецькому районі в с. Зелене (вул. Зеленівська, буд.2) та обслужила 63 замовника. Людей цікавили питання оформлення субсидії, реєстрації місця проживання та оформлення біометричних паспортів.

Заступник міського голови Надія Подоплєлова, як і щодня, вела прийом мешканців у залі №2, робоче місце 15, за графіком. До неї йдуть, в основному, за допомогою у вирішенні питань через тяганину з документами окремими суб’єктами надання послуг.

Ми працюємо для Вас!

# ВсеБудеЦНАП!

 

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:
Тел. 0-800-500-459 (безкоштовно),
e-mail: 
viza@kr.gov.ua,

http://viza.kr.gov.ua/