Головна Всі новини за 2019 рік вересень місяць

+1! Щочетверга – центр зайнятості у Центрі «Віза»!

+1! Щочетверга – центр зайнятості у Центрі «Віза»!

Дата публікації:27 вересня 2019 р.

З метою реалізації положень Меморандуму, підписаного на засіданні виконкому міської ради 18.09.2019 міським головою Ю.Г.Вілкулом з керівником Криворізького міськрайонного центру зайнятості І.Б.Вознюком, орієнтованих на максимальне наближення соціальних послуг до їх замовників, відтепер, щочетверга, у Флагман-офісі Центру «Віза» (пл.Молодіжна,1) на робочому місці №33 з 9.00 до 12.00 години наші відвідувачі мають можливість отримувати послуги у сфері зайнятості.

Уже вчора, 26 вересня 2019 року відвідувачі ЦНАПу «Віза» звертались з питань стану ринку праці, «асортименту» послуг служби зайнятості, можливості отримання довідки про перебування (не перебування) на обліку в статусі безробітного мешканця міста, сучасних форм її роботи. А це:

- використання відеорезюме;

- відеовакансії;

- та онлайн-співбесіди з роботодавцем за допомогою скайп-зв’язку.

Центр зайнятості у «Візі» запрошує відвідати «ярмарок вакансій», який щотижнево проводиться в приміщенні Криворізького міськрайонного центру зайнятості (вул. Космонавтів, 1, каб. 302) та інформує, де можна отримати більш детальну інформацію стосовно проведення різноманітних заходів - сторінка «Рекрутинг Кривий Ріг» на Facebook (https://www.facebook.com/RekruterKR/).

 Шановні відвідувачі!

Щочетверга служба зайнятості - у нас для Вас!

 

 Ми працюємо для Вас!

#ВсеБудеЦНАП

 Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:

Тел. 0-800-500-459 (безкоштовно),

e-mail: viza@kr.gov.ua

http://viza.kr.gov.ua