Головна Всі новини за 2019 рік вересень місяць

Паспортні офіси ЦНАПу «Віза»: змінюємо порядок попереднього запису на оформлення біометричного паспорту

Паспортні офіси ЦНАПу «Віза»: змінюємо порядок попереднього запису на оформлення біометричного паспорту

Дата публікації:27 вересня 2019 р.

8 Паспортних офісів ЦНАПу «Віза», які ПРОСТО і КОМФОРТНО, а головне – ДОСТУПНО обслуговують мешканців усіх районів міста, криворіжці вже оформили       30 022 біометричних паспортів, у тому числі 4 213 ID-карток (серед них 1 525 – дітям        14-річного віку), 25 809 для виїзду за кордон.

Попит на біометричний паспорт для виїзду за кордон знизився, разом з тим завдяки роботі ЦНАПу, ДМС щодо роз’яснення переваг нового паспорта громадянина України, значно зростає чисельність охочих оформити ID-картки.

 

 Довідково:

Перевагами паспорта у вигляді ID-картки є: практичність - він більш зручний та зносостійкий, ніж паперовий аналог; безпечність - для захисту інформації на електронному носії використовуються новітні технології, що робить підробку електронних документів практично неможливою; зручність - для зчитування інформації, наприклад на кордоні, використовуються автоматизовані контрольно-пропускні системи для власників біометричних паспортів.

Враховуючи це, з 03.10.2019 року ми переформатовуємо електронний порядок попереднього запису для оформлення паспортів, а саме: перейшовши на сайт viza.kr.gov.ua, в меню «Електронна черга», розділ «Попередня реєстрація» обираючи підрозділ «Паспорт» Ви отримуєте послугу «Біометричний паспорт», яка включає в себе як оформлення паспорта у вигляді ID-картки, так і паспорта закордонного.

Нагадуємо,  зробити це зручно:

 Крок 1: перейти  в меню «Електронна черга»,

   розділ «Попередня реєстрація»

 Крок 2:  обрати послугу

  Крок 3:  обрати зручне місце та час для обслуговування. Все – ГОТОВО!

 

 

Крім того, нами розроблено відеоінструкцію, яку Ви можете переглянути, перейшовши за посиланням http://viza.kr.gov.ua/#/infopages/el_cherga/video_inst .

А ще – відтепер реєстрація в електронну чергу доступна з понеділка по п’ятницю з 9 години ранку ЦІЛОДОБОВО (до цього було з 900 до 2000). 

 

 

#ВсеБудеЦНАП!

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:
Тел. 0-800-500-459 (безкоштовно),
e-mailviza@kr.gov.ua

http:// viza.kr.gov.ua