Головна Всі новини за 2019 рік вересень місяць

Гарячі» питання ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ «Візи» за минулий тиждень: роз’яснюємо актуальне

Гарячі» питання ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ «Візи» за минулий тиждень: роз’яснюємо актуальне

Дата публікації:16 вересня 2019 р.

«Гаряча» лінія ЦНАПу «Віза», організована за дорученням міського голови Ю.Г.Вілкула, є одним з каналів зворотнього зв’язку зі споживачами публічних, у т.ч. адміністративних послуг. З початку 2019 року оператором «ГАРЯЧОЇ» ЛІНІЇ ЦНАПу «Віза» опрацьовано 7190 звернень, з яких, як вже склалося -  чверть не стосувались повноважень «Візи». Але, нами, працівниками ЦНАПу «Візи»це сприймається, як знак широкої довіри криворіжців.

Основні питання, з приводу яких надходили телефонні дзвінки на безкоштовний номер «Гарячої» лінії «Візи» 0-800-500-459, стосувалися:

За минулий тиждень оператором «ГАРЯЧОЇ» ЛІНІЇ ЦНАПу «Віза» опрацьовано 201 звернення.

 

Надаємо роз’яснення з питань, що є актуальними сьогодні:

  • Де в Кривому Розі можна одружитися «за добу»?

 Всім бажаючим скористатись послугою «Шлюб за добу» необхідно звернутись до організатора свята – Комунального підприємства «Криворізький академічний міський театр драми та музичної комедії імені Тараса Шевченка» та:

1) обрати час проведення реєстрації шлюбу;

2) укласти відповідний договір з організатором;

3) прийти до себе на весілля та отримати свідоцтво про одруження протягом 24 годин.    

 Інформацію щодо отримання послуги «Шлюб за добу»можна отримати  за тел. 068-337-91-56.

  • Обмін паспорта при зміні прізвища.

 

При зміні прізвища для оформлення нового паспорта громадянина України (згідно з чинним законодавством України – лише ID-картка),  можна звернутися до одного з Паспортних офісів Центру «Віза», до територіального підрозділу ДМСзалежно від того району, де зареєстрований громадянин (власник паспорту) або ДП «Документ» - для громадян, які зареєстровані у Центрально-Міському районі.

Документи, необхідні для обміну паспорта громадянина України :

- довідка про реєстрацію місця проживання (форма 13) (при зверненні до Центру «Віза» - не потрібно, бо адміністратори мають доступ до Електронного реєстру територіальної громади міста);

- документи, що підтверджують сплату адміністративного збору,  державного мита;

- реєстраційний номер облікової картки платника податків;

- паспорт, який підлягає обміну;

- документ, що підтверджує зміну інформації (свідоцтво про одруження, розлучення, зміну імені, тощо).

В Центрі «Віза», його територіальних підрозділах для зручності криворіжців діє ініційований міським головою Юрієм Вілкулом сервіс «Послуги – одним пакетом» за 9 життєвими ситуаціями в тому числі і «ЗМІНА ІМЕНІ».

При отриманні послуг «одним пакетом» за життєвою ситуацією «ЗМІНА ІМЕНІ» можливо за однією заявою: одержати паспорт громадянина України у вигляді ID- картки, паспорт громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм, внести зміни у записи до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, до відомостей про фізичну особу-підприємця, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

 

Ми працюємо для Вас!

# ВсеБудеЦНАП!

 

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:
Тел. 0-800-500-459 (безкоштовно),
e-mail: 
viza@kr.gov.ua,

http://viza.kr.gov.ua/