Головна Всі новини за 2019 рік вересень місяць

ВАЖЛИВА СКЛАДОВА РОБОТИ «ГАРЯЧОЇ» ЛІНІЇ ЦЕНТРУ «ВІЗА» - ЗВОРОТНІЙ ЗВ’ЯЗОК З ГРОМАДОЮ

ВАЖЛИВА СКЛАДОВА РОБОТИ «ГАРЯЧОЇ» ЛІНІЇ ЦЕНТРУ «ВІЗА» - ЗВОРОТНІЙ ЗВ’ЯЗОК З ГРОМАДОЮ

Дата публікації:12 вересня 2019 р.

«Гаряча» лінія ЦНАПу «Віза», організована за дорученням міського голови Ю.Г.Вілкула, є одним з ефективних механізмів  зворотного зв’язку ЦНАПу «Віза» із замовниками послуг, іншими мешканцями Криворізької громади.

З початку 2019 року на «Гарячу» лінію  надійшло більше 7 000 звернень. Аналіз цих звернень засвідчив, що мешканці міста здебільшого звертаються з питань оформлення біометричних паспортів громадянина України, реєстрації місця проживання, отримання адміністративних послуг, надомного обслуговування, графіку роботи Центру тощо.

Наприклад, мешканка нашого міста – пані Оксана народила двійню, зателефонувала до Центру «Віза» з проханням допомогти оформити перші документи її діткам, оператором «Гарячої» лінії було запропоновано оформити надомне виїзне обслуговування мобільних кейс-адміністраторів з можливістю отримання послуги «одним пакетом» за життєвоюситуацією «Народження дитини».Вже на слідуючий день було здійснено виїзне обслуговування, під час якого заявниця подала всі необхідні документи для отримання перших документів новонародженим.

 Центр «Віза» намагається стати ближчим до кожного криворіжця. Кожен з Вас, зателефонувавши за номером 0-800-500-459, може отримати відповідь на запитання або ж внести свої пропозиції щодо покращення якості обслуговування Центру «Віза», щоб замовлення їх було максимально комфортним, доступним та якісним!

До речі, Указом Президента України «Про деякі заходи із забезпечення надання якісних публічних послуг» прийнятим 4 вересня 2019 року визначено курс на запровадження ефективних способів надання консультацій фізичним та юридичним особам, і не тільки через роботу «гарячих» ліній, а й з використанням віртуальних співрозмовників («чат-ботів»), електронних баз типових питань і відповідей, щодо публічних послуг, які користуються найбільшим попитом. І нам є над чим працювати!

Телефонуйте і запитуйте – ми завжди відповімо та допоможемо.

 

 

 

 

 

Ми працюємо для Вас!

#ВсеБудеЦНАП!

 

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:
Тел. 0-800-500-459 (безкоштовно),
e-mail: 
viza@kr.gov.ua

http://viza.kr.gov.ua/