Головна Всі новини за 2019 рік вересень місяць

Ми відкриті до діалогу з кожним роботодавцем та кожним робітником

Ми відкриті до діалогу з кожним роботодавцем та кожним робітником

Дата публікації:6 вересня 2019 р.

Вкотре хочеться зазначити, що органи місцевого самоврядування, зокрема інспекція з питань праці та зайнятості департаменту соціальної політики виконкому Криворізької міської ради (Інспекція Департаменту), в першу чергу, націлені донести суб’єктам підприємницької діяльності та їх найманим працівникам шляхом проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи про всі переваги дотримання чинного трудового законодавства.

          На жаль, не завжди суб’єкти господарювання сприймають доведену інформацію як допомогу в їх діяльності. Однак, ми не втрачаємо надії знайти спільну мову з кожним, адже ми відкриті для спілкування та готові надати вам роз’яснення з питань трудового законодавства.

          Є й непоодинокі випадки категоричного несприйняття роботодавцями законодавства і їх впевненості в тому, що його порушення залишаться поза увагою.

          Іноді, коли останню краплю терпіння найманого працівника вичерпано, він наважується звернутися за захистом порушених прав до контролюючих органів. В таких випадках, після встановлення фактів порушення, застосовуються штрафні санкції. Наразі, після винесення постанови про накладення штрафу за порушення трудового законодавства та його несплати порушниками у добровільному порядку, фахівцям Інспекції Департаменту доводиться звертатися до органів державної виконавчої служби Міністерства юстиції України з метою примусового стягнення штрафу шляхом арешту та опису майна боржника для подальшої його реалізації.

          Аби не допустити подібних дій, будь ласка, звертайтеся за роз’ясненнями вимог трудового законодавства до інспекції з питань праці та зайнятості департаменту соціальної політики виконкому Криворізької міської ради.

Ми готові почути й допомогти кожному!

 

Контакти інспекції з питань праці та зайнятості

департаменту соціальної політики виконкому Криворізької міської ради:

тел. (0564) 92 02 24, 92 02 78, 067 838 38 39,

адреса: вул. Героїв АТО, 30 (каб. 307).

 

 

 

Департамент соціальної політики