Головна Всі новини за 2019 рік вересень місяць

Відтепер на сайті Держгеокадастру доступна оновлена версія Публічної кадастрової карти

Відтепер на сайті Держгеокадастру доступна оновлена версія Публічної кадастрової карти

Дата публікації:6 вересня 2019 р.

Для забезпечення ефективного процесу управління земельними ресурсами та для зручності надання адміністративних послуг суб’єктам господарювання, громадянам з питань землекористування поновив роботу у новому форматі Земельний офіс Центру адміністративних послуг «Віза» виконкому Криворізької міської ради.

Найбільш затребувані електронні послуги, результат яких отримують у Центрі «Віза» - це послуги Державного земельного кадастру, що замовляються через Публічну кадастрову карту: витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, витяг про нормативно-грошову оцінку, викопіювання з картографічної основи ДЗК. Так, з початку року близько 2500 замовників послуг он-лайн вказали Центр адміністративних послуг «Віза» виконкому Криворізької міської ради місцем, через який бажають отримати результат послуги.

Ваш Центр «Віза» постійно актуалізує інформацію для Вашої зручності на вебпорталі http://viza.kr.gov.ua в розділі «Послуги» на сторінках «Електронні послуги», «Публічні реєстри» та «Електронні сервіси». Саме тому, на сторінці «Електронні послуги» вже розміщена тестова версія Публічної кадастрової карти з новою архітектурою, дизайном та інтерфейсом, адаптованим для використання на мобільних пристроях.

 

 

ВсеБудеЦНАП!

 

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:
Тел. 0-800-500-459 (безкоштовно),
e-mail: 
viza@kr.gov.ua

http://viza.kr.gov.ua