Головна Всі новини за 2019 рік серпень місяць

ЗАПИТУВАЛИ – ВІДПОВІДАЄМО ЯК ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ ВІД МІСТА

ЗАПИТУВАЛИ – ВІДПОВІДАЄМО ЯК ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ ВІД МІСТА

Дата публікації:22 серпня 2019 р.

(коментує департамент соціальної політики виконкому
Криворізької міської ради)

 
У Кривому Розі діє унікальна програма соціального захисту мешканців, яка охоплює майже всі категорії  містян.

Кожен криворіжець, який опинився в складній  життєвій ситуації чи втратив близьких родичів або витратив значні кошти на лікування, може звернутись до виконкому міської ради за оформленням матеріальної допомоги.  

З початку 2019 року таку допомогу вже отримали  4938 містян на її виплату з міського бюджету спрямовано 11,2 млн грн.

Перші два види допомоги призначаються в разі, якщо сукупний дохід сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні три місяці перед місяцем звернення не перевищує 1,5 розміру середнього прожиткового мінімуму, встановленого чинним законодавством України (з 1-го липня прожитковий мінімум – 1936 грн, сукупний дохід на одну особу не повинен перевищувати     2 904 грн).

Що стосується матеріальної допомоги, яка пов’язана зі значними витратами на медичне лікування, у тому числі, на придбання ендопротезів,  кришталиків, судинних стентів, нейрофізіологічну реабілітацію дітей з інвалідністю, медикаментів та витратних матеріалів для хірургічного втручання тощо, то для її отримання необхідно надати оригінали фінансових документів (касові чеки).

Допомогу на лікування з міського бюджету також можуть отримати  внутрішньо-переміщені особи.

Взагалі з початку року з  міського бюджету на виплату матеріальних допомог різним категоріям громадян,  додаткових пільг та компенсації на оплату послуг тепло- або водопостачання та водовідведення спрямовано 144 млн грн. Допомогу отримали понад 150 тисяч криворіжців.

Отримати консультацію з цього питання можна в центрі адміністративних послуг  «Віза» (площа Молодіжна,1, робоче місце №39).

 З переліком документів можна ознайомитись за  посиланням https://kr.gov.ua/karta_saytu_pidrozdili_vikonkomu/upravlinnya_pratsi_ta_sotsialnogo_zakhistu_naselennya/zakonodavcha_baza)

Заяви про надання матеріальної допомоги та повний пакет документів приймаються і реєструються в управлінні по роботі зі зверненнями громадян (пл. Молодіжна,1, кім.129) виконкому Криворізької міської ради, щодня з 08.30 до 17.00, обідня перерва з 12.30 до 13.00, телефон для довідок 74-44-03. Документи також можна надіслати поштою на адресу: 50101, Україна, Дніпропетровська обл. м. Кривий Ріг, пл. Молодіжна, 1.

Нагадаємо, що у місті успішно діє проект «ВІЗА МОБІЛЬНА», до складу якого входить 2 мобільних офіси, 2 мобільні цифрові кейси, мобільні додатки «Ваш Центр адміністративних послуг «Віза» і попередня реєстрація в електронній черзі Центру «Віза».  Тож отримати адміністративні чи соціальні послуги можна за місцем мешкання.

 

Ми працюємо для мешканців міста Кривого Рогу

і завжди готові до співпраці.

Зауваження та пропозиції можна надсилати на електронну адресу: upszn@kr.gov.ua

 

Контактні телефони департаменту соціальної політики:

                                тел. (0564)74-72-77, 097-027-26-24