Головна Всі новини за 2019 рік липень місяць

Мер Юрій Вілкул поставив завдання - до кінця наступного тижня остаточно розчистити прибудинкові території від повалених дерев і гілок

Мер Юрій Вілкул поставив завдання - до кінця наступного тижня остаточно розчистити прибудинкові території від повалених дерев і гілок

Дата публікації:18 липня 2019 р.

У Кривому Розі тривають роботи з ліквідації наслідків урагану, який пронісся по місту 2 липня. Міський голова провів чергове засідання штабу з ліквідації наслідків стихії, на якому були намічені плани робіт на найближчі дні.

На даний час повністю відновлено електропостачання всіх абонентів, але ще ведуться роботи по ремонту мереж зовнішнього освітлення. Ці ушкодження спільно усувають як підприємство «Дніпрообленерго», так і ТОВ «Криворізькі електромережі».

«Ураганом у місті було пошкоджено понад 1300 будинків як багатоквартирних, так і приватної забудови. У більшості випадків постраждали дахи. На сьогодні виконано вже 100% робіт по їх гідроізоляції й близько 30% робіт по відновленню покрівлі», - зазначив директор департаменту розвитку інфраструктури Іван Карий.

Будівельні матеріали для цих робіт видаються за заявками районів з міського бюджету. Крім того, криворіжці, які самостійно відремонтували пошкодження в своїх будинках, звертаються в районні комісії і отримують матеріальну допомогу від міста. На сьогодні вже виплачено близько 300 тисяч гривень такої допомоги.

Тривають роботи з вивезення повалених дерев і гілок, які були розпилені. Комунальне підприємство «Сансервіс» приступило до прибирання парків і скверів. У житловому секторі працюють управителі. Мер Юрій Вілкул поставив завдання - до кінця наступного тижня остаточно розчистити прибудинкові території від повалених дерев і гілок

«Ми повинні посилити роботу з розчищення дворів і наведення порядку. Потрібно кинути всі сили на вивіз сухих гілок і залишків дерев. Це не тільки естетичний вигляд, а ще й безпека жителів нашого міста. У спеку купи гілок можуть спалахнути від будь-якої іскри. Ми не повинні цього допустити», - сказав Юрій Вілкул.