Головна Всі новини за 2019 рік липень місяць

Юрій Вілкул: Ставлю завдання енергетикам сьогодні повністю закрити всі масові заявки по підключенню світла криворіжцям

Юрій Вілкул: Ставлю завдання енергетикам сьогодні повністю закрити всі масові заявки по підключенню світла криворіжцям

Дата публікації:11 липня 2019 р.

За оперативною інформацією, озвученою на засіданні міського штабу з ліквідації наслідків стихії, на 9 ранку 11 липня без електрики ще залишаються 274 споживача.

Як доповів меру головний інженер Криворізьких електромереж Павло Северенчук, вчора світло було подано 659 абонентам. Зараз роботи ведуться по 22-м масовим заявками. Повністю відпрацьовані масові заявки по Тернівському, Довгинцівському та Покровському районах. Сьогодні по місту працює 32 бригади Обленерго, 140 працівників і 40 одиниць техніки.

«Ставлю завдання - сьогодні повністю закрити всі масові заявки по підключенню світла криворіжцям. Треба посилити темпи по Центрально-Міському і Металургійному районах. Мені о 13.00 доповісти за підсумками виконаної роботи і по кожній непідключеній адресі», - зазначив міський голова Юрій Вілкул.

У Центрально-Міському районі, де найбільша кількість відключень (188 абонентів ще без світла), сьогодні буде працювати 16 бригад.

Представники Обленерго запевнили, що додаткова допомога міста вже не потрібна, все розчищено для їх роботи, і вони сьогодні докладуть усіх зусиль, щоб підключити всіх абонентів до енергопостачання.