Головна Всі новини за 2019 рік липень місяць

У Кривому Розі тривають роботи з прибирання прибудинкових територій від повалених дерев після бурі

У Кривому Розі тривають роботи з прибирання прибудинкових територій від повалених дерев після бурі

Дата публікації:11 липня 2019 р.

Щоб максимально прибрати  наслідки стихії всі комунальні служби працюють цілодобово. На прибирання доріг, тротуарів, прибудинкових територій виведена вся техніка, в кожному районі працює декілька бригад.

Не дивлячись на погіршення погодних умов, роботи з прибирання міста від повалених дерев і ремонту дахів тривають. На 12.00 8 липня в місті працює більше 30 бригад і понад 100 одиниць техніки.

«Основне завдання, яке поставив мер, - розчистка житлового фонду від повалених дерев. На сьогоднішній момент розкрижовано і частково прибрано 2 тис. дерев, які впали під час урагану на прибудинкових територіях. За останні два дні розпиляли і підготовили  до збирання понад 500 дерев на прибудинкових територіях. Тривають роботи з прибирання проблемних дерев, які залишилися на фасадах і дахах. Проблема зняття полягає в тому, що вони зачіпають електричні мережі, які необхідно знеструмити, а також з їх важкодоступністю і масовістю», - сказав директор департаменту розвитку інфраструктури міста Іван Карий.

У прибиранні прибудинкових територій управителям допомагають 16 бригад, 78 чоловік з КП «Сансервіс», які допомагають управителям з розпилом і вивезенням. «Великі дерева неможливо прибрати без допомоги спецтехніки. У Саксаганському, Інгулецькому та Металургійному районах працюють 2 крана і 3 вишки «Сансервіс». Частково переходять на прибирання парків і скверів», - зазначив Карий.

У дворах і на вулицях працюють понад 400 співробітників керуючих компаній і спецтехніка. Для запобігання підтопленню квартир, які залишилися без крівлі, управителі роблять гідробар'єр з будівельної плівки.

Також, управителям допомагають людьми і технікою міські підприємства. «Кривбасводоканал» направив автовишку і кран у Саксаганський район, «Тепломережа» доправила кран у Металургійний район. Рятувальники,  особовий склад всіх частин, надають допомогу з перших днів після урагану.