Головна Всі новини за 2019 рік червень місяць

Допомога з міського бюджету (Департамент соціальної політики виконкому Криворізької міської ради коментує)

Допомога з міського бюджету (Департамент соціальної політики виконкому Криворізької міської ради коментує)

Дата публікації:27 червня 2019 р.

Кожен мешканець нашого міста, який опинився в складній  життєвій ситуації, втратив близьких родичів та у зв’язку з витратами на придбання ліків, може звернутись до виконкому міської ради за оформленням матеріальної допомоги.

Перші два види допомоги призначаються в разі, якщо сукупний доход сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні три місяці перед місяцем звернення не перевищує 1,5 розміру прожиткового мінімуму, установленого чинним законодавством України ( з 1-го липня – 1936 грн.). 

Що стосується матеріальної допомоги, яка пов’язана зі значними витратами на медичне лікування, у тому числі, на придбання ендопротезів, зшиваючого апарату, кришталиків, судинних стентів, нейрофізіологічну реабілітацію дітей з інвалідністю, медикаментів та витратних матеріалів для хірургічного втручання, то для її отримання необхідно надати оригінали фінансових документів (касові чеки).

Допомогу на лікування можуть отримати і внутрішньо-переміщені особи.

 

 Заяви про надання матеріальної допомоги та повний пакет документів приймаються і реєструються в управлінні по роботі зі зверненнями громадян (кім.129) виконкому Криворізької міської ради, щодня з 08.30 до 17.00, обідня перерва з 12.30 до 13.00, телефон для довідок 74-44-03.

Довідково: з початку 2019 року таку допомогу вже отримали 3246 осіб на загальну суму 7,3 млн.грн., у 2018 році – 5939 осіб на загальну суму 13,7 млн. грн.

Для пільгових категорій громадян (особи з інвалідністю внаслідок війни; учасники бойових дій; учасники війни; Герої України; Герої Соціалістичної Праці; особи з інвалідністю І, ІІ групи, діти з інвалідністю; громадяни, які досягли 80-річного віку; особи, які тимчасово втратили можливість самостійного пересування, та породіллі під час перебування у лікарняних закладах, вдома, які особисто не можуть звернутися до Центру адміністративних послуг «Віза») працює виїзне обслуговування, документи на матеріальну допомогу можливо оформити за допомогою мобільного цифрового кейса.

Замовити безкоштовне виїзне обслуговування на дому, у лікарні із використанням спеціального обладнання – мобільних кейс-офісів або зробити заявку на виїзд Мобільного офісу муніципальних послуг можна зателефонувавши на «гарячу» лінію Центру «Віза» - 0 800 500 459

 

Ми працюємо для мешканців міста Кривого Рогу і

завжди готові до співпраці.

 

Зауваження та пропозиції можна надсилати на електронну адресу:

upszn@kr.gov.ua

 

Контактні телефони департаменту соціальної політики:

тел. (0564)74-72-77, 097-027-26-24

адреса: пр. Металургів, 36б