Головна Всі новини за 2019 рік червень місяць

Криворізькі підприємства харчової промисловості – учасники ринку Європейського Союзу

Криворізькі підприємства харчової промисловості – учасники ринку Європейського Союзу

Дата публікації:26 червня 2019 р.

 

(коментує управління розвитку підприємництва виконкому Криворізької міської ради)

Останнім часом Криворізькі підприємства харчової промисловості поступово завойовують нові ринки збуту і доводять свою конкурентоспроможність на світовій арені. Криворізький товаровиробник пройшов шлях від перших історій успіху та зростання торговельних зв’язків до невеликого, але стабільного збільшення товарообігу з країнами Європейського Союзу.

Такий результат – робота трьох гравців: бізнесу, органів місцевого самоврядування  та зменшення бар’єрів для вивозу продукції за межі України.

Важливим досягненням є вихід низки криворізьких підприємств харчової промисловості на європейські ринки, що сприяє зростанню виробництва та їх подальшому розвитку. Серед них: приватне акціонерне товариство «Надєжда» (виробництво дріжджів), товариства з обмеженою відповідальністю «Виробник Плюс» (виробництво кондитерських виробів), «Меганом-АП» (продукція бджільництва).

ПрАТ «Надєжда»

Підприємство засновано у 2003 році на базі Криворізького дріжджового заводу, воно є одним із найбільших в Україні виробників пресованих дріжджів. Починаючи з кінця 2003 року ПрАТ «Надєжда» увійшло до складу групи LESAFFRE - світового лідера в галузі виробництва дріжджів та інгредієнтів для хлібопечення. На теперішній час підприємство виробляє більше десяти видів пресованих та спиртових дріжджів, які мають високу якість, підвищену стійкість під час зберігання, зручну та практичну упаковку. Продукція реалізується на території України, а також експортується в Румунію, Польщу,  Молдову та Білорусь.

ТОВ «Виробник Плюс»

Підприємство  працює з 2005 року. На теперішній час - це одне з підприємств по виробництву  борошняних кондитерських виробів, що найбільш динамічно розвиваються. Головною метою підприємства є виробництво високоякісної натуральної продукції. Цьому сприяє наявність високотехнічного обладнання, суворий контроль за якістю на всіх рівнях виробництва, а також професійні здібності спеціалістів. На сьогодні на виробництві впроваджено систему управління безпечністю продукції ДСТУ ISO 9001:2002 (ISO 9001:2008). Здійснюється  експорт продукції в Румунію, Німеччину, Грецію, Литву, Латвію, Азербайджан, Грузію.

ТОВ «Меганом-АП»

Підприємство створено у 2006 році  з метою прийому, фасування, контролю якості та організації гуртових поставок українського меду в країни Європи та світу. Наразі гуртові поставки меду здійснені до Італії, Німеччини, Канади та США. З 2017 року на підприємстві впроваджена система менеджменту безпеки харчових продуктів в переробці меду ISO 22000:2005. Підприємство пропонує соняшниковий, акацієвий та поліфлорний мед. Середня виробнича потужність складає 65 тон гомогенізованого меду на місяць. Компанія має у своєму розпорядженні власну сертифіковану лабораторію, яка здійснює контроль якості меду на етапі прийому та формування партії.

У підтримку європейського вектору розвитку підприємництва міста, виконкомом міської ради з Криворізьким  представництвом Дніпропетровської торгово-промислової палати та Державним підприємством «Кривбасстандартметрологія» на інформаційному сервісі «Віртуальний бізнес-інкубатор» офіційного порталу м. Кривого Рогу «Криворізький ресурсний центр» створено рубрику «Вікно в Європу». Рубрика корисна й цікава, як  для підприємств, які вже здійснюють постачання продуктів харчування за кордон, так і для тих хто має наміри його здійснити (https://bi.krmisto.gov.ua/tech_playground/fore_econ.html).

 

Тож, шановні підприємці!

Світ відкритий для нас, а ми – для світу!

 

Контакти управління розвитку підприємництва:

телефон: 74-39-72, 068-946-67-39;

e-mailurp@kr.gov.ua.