Головна Всі новини за 2019 рік червень місяць

МИ ТАМ – ДЕ ВИ!

МИ ТАМ – ДЕ ВИ!

Дата публікації:21 червня 2019 р.

(Графік роботи мобільного офісу муніципальних послуг 26.06.2019)

 Шановні криворіжці!

            Проект міського голови Ю.Г.Вілкула «Мобільний офіс муніципальних послуг» - для   ваших зручностей! Адже це - пересувний центр надання адміністративних послуг на колесах. А послуги в ньому ви зможете отримати ті самі, що і в Центрі «Віза» та його територіальних підрозділах.

             На наступному тижні унікальний автомобіль-трансформер буде працювати в Тернівському районі:

Дата,час виїзду

Місце дислокації

26.06.2019

10.00-14.00

Вул. Доватора, 1Б,   КУ «Територіального центру соціального обслуговування у Тернівському районі» КМР

  

 В нашому офісі для вирішення нагальних питань ви можете звернутися до повноважних представників ТОВ «Екоспецтранс», Полку патрульної поліції в місті Кривий Ріг управління патрульної поліції в Дніпропетровській області Департаменту патрульної поліції національної поліції України і, як завжди, до адміністратора Центру адміністративних послуг «Віза», державного реєстратора управління з питань реєстрації виконкому міськради, соціального працівника, спеціаліста відділу реєстрації місця проживання громадян виконкому Тернівської районної у місті ради. Можна буде також скористатися можливістю особисто поставити питання керуючій справами виконкому Тернівської районної у місті ради        Окунєвій М.І.

Для   того,    щоб     отримати     послуги      Мобільної   «Візи»      потрібно звернутися на безкоштовну «гарячу лінію» Центру «Віза» - 0 800 500 459.

 

 Ми працюємо для Вас!

# ВсеБудеЦНАП!

 

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:
тел. 0-800-500-459 (безкоштовно)
http://viza.kr.gov.ua