Головна Всі новини за 2019 рік травень місяць

МИ ТАМ – ДЕ ВИ!

МИ ТАМ – ДЕ ВИ!

Дата публікації:20 травня 2019 р.

(графік роботи Мобільного офісу «Візи» на 21 - 23.05.2019)

Шановні криворіжці!

Центр адміністративних послуг «Віза» інформує  про графік роботи Мобільного офісу муніципальних послуг - унікального в Україні  спеціального автомобілю-трансформеру,  який за проектом  міського голови Ю.Г. Вілкула «ВІЗА МОБІЛЬНА» працює у місті з грудня  2017, та надає змогу мешканцям міста отримати послуги ПРОСТО, ДОСТУПНО, ЯКІСНО.

Щоденно, у складі виїзних «бригад» працюють адміністратори департаменту адміністративних послуг виконкому міської ради,  державні реєстратори управління з питань реєстрації виконкому міської ради, фахівці відділів реєстрації місця проживання громадян та управлінь праці та соціального захисту населення виконкомів районних у місті рад. У офісі можна отримати такі ж самі послуги, що і в головному офісі Центру «Віза» та його територіальних підрозділах (майже 290 видів адміністративних, інших публічних послуг, окрім паспортних питань та питань, пов’язаних  з реєстром Держгеокадастру). До його роботи  залучені повноважні представники КП «Кривбасводоканал», ТОВ «Екоспецтранс» та працівники  Полку  патрульної поліції в місті Кривий Ріг Управління патрульної поліції в Дніпропетровській області Департаменту патрульної поліції національної поліції України.

Протягом тижня у офісі здійснюватимуть особистий прийом громадян за графіком: заступники  голів  Покровської, Центрально-Міської, Саксаганської районних у місті рад – Крамаренко О.А., Кириленко А.С., Юрченко В.С.

Маршрути виїздів у період  21 - 23.05.2019 наступні:

 

21.05.2019

вівторок

 

14.00-18.00

Покровський

район

 

особистий прийом громадян заступником  голови райради    Крамаренком О.А.

 

працівник Полку  патрульної поліції в місті Кривий Ріг

бульвар Маршала Василевського, 22А

22.05.2019

середа

 

10.00-14.00

 

 

 

Центрально-Міський район

 

особистий прийом громадян заступником  голови райради  Кириленком А.С.

 

працівник Полку  патрульної поліції в місті Кривий Ріг

вул.Авангардна, 8,біля КЗШ №104,

сел.Авангард

 

23.05.2019

четвер

 

10.00-14.00

Саксаганський район

 

особистий прийом громадян заступником  голови райради  Юрченком В.С.

 

працівник Полку  патрульної поліції в місті Кривий Ріг

площа 30-ти річчя Перемоги,1,

біля ТРК «Сонячна галерея»

 

 

ДОДАТКОВО: Протягом цього тижня Мобільний офіс виїзджав в Довгинцівський, Саксаганський, Інгулецький та Тернівський райони міста, обслужено 273 замовника послуг. Найбільша  чисельність відвідувачів Мобільного офісу була під час його роботи 13.05.2019 біля ТК «Варус» (Довгинцівський район) – 112 замовників послуг , бо  дуже вдало визначено місце дислокації офісу: біля дитячих та спортивних майданчиків та ще й поряд  з найбільшим у мікрорайоні торговельним комплексом «Варус». В цей день у офісі вели особисті прийоми мешканців району депутат обласної ради Хватова С.В. та голова Довгинцівської районної ради Ратінов І.Г. Мешканці зверталися до них з питань благоустрою району, житлово-комунального господарства (ремонт доріг, покрівлі, встановлення туалетів). Висловлювали подяку за встановлення дитячих та спортивних майданчиків.

Для того, щоб скористатися послугами «ВІЗИ МОБІЛЬНОЇ» потрібно звернутися на безкоштовну «гарячу лінію» Центру «Віза» - 0 800 500 459.

Ми працюємо для Вас!

# ВсеБудеЦНАП!

 

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:
тел. 0-800-500-459 (безкоштовно)
e-mail:
 viza@kr.gov.ua;

          https://viza.kr.gov.ua