Головна Всі новини за 2019 рік квітень місяць

РЕФОРМУЄМО АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ РАЗОМ!

РЕФОРМУЄМО АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ РАЗОМ!

Дата публікації:26 квітня 2019 р.

(засідання експертної комісії з реформи адмінпослуг)

Одним із основних завдань експертної  комісії з реформування системи надання адміністративних, інших публічних послуг в органах місцевого самоврядування міста Кривого Рогу, створеною рішенням виконкому міської ради від 14.03.2018 №122 «Про реформування адміністративних, інших публічних послуг у органах місцевого самоврядування м. Кривого Рогу», є реалізація заходів, спрямованих на  створення доступних та комфортних умов для отримання якісних адміністративних, інших публічних послуг  криворіжцями.

На засіданні комісії  24 квітня 2019 року заступником міського голови  Надією Леонідівною Подоплєловою ознайомлено присутніх із заходами органів місцевого самоврядування Кривого Рогу у реформуванні адміністративних, іншиих публічних послуг, які здійснювалися після останнього засідання експертної комісії (із 27.03.2019).

 А саме:

-   Офісами послуг ОМС обслужено 33873 замовників, при 99,3% позитивної мотивації;

-      ВІЗА МОБІЛЬНА працювала за замовленням органів самоорганізації населення – обслужено  719замовників, з початку року  4767.  У квітні місяці здійснено виїзди в ж/м Біляєво, Божедарівка, Інгулець, Зелене, Травневе, Гданцівка, мкр. Сонячний, Східний-2. Проведено особисті прийоми головою Довгинцівської райради Ратіновим І.Г., заступниками голів  та керуючими справами Покровської, Тернівської, Інгулецької Центрально-Міської, Саксаганської, Металургійної районних у місті рад. Крім адміністраторів, державних реєстраторів, фахівців відділів реєстрації місця проживання громадян, управлінь праці та соціального захисту населення прийом здійснювали фахівці КП «Кривбасводоканал», ТОВ «Екоспецтранс», КПТМ «Криворіжтепломережа»;

- Для зручності криворіжців розширено пакетну послугу «Народження дитини» послугою «Відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня»;

- Адміністраторам паспортних офісів Центру «Віза» надано доступ до Реєстру територіальної громади міста Кривого Рогу;

- Впроваджено в промислову експлуатацію Веб-портал Центру адміністративних послуг «Віза»

- Запроваджено особистий прийом в режимі on-line керівників управління з питань реєстрації та департаменту адміністративних послуг.

А це і є результатом ефективності роботи експертної комісії, яка на своїх засіданнях приймає рішення щодо оптимізації процесів отримання послуг їх замовниками в Офісах послуг органів місцевого самоврядування.

Члени експертної комісії  Т.Р. Заклецька та О.М. Дуванова доповіли учасникам засідання про   механізм роботи та сервіси електронного Реєстру територіальної громади  м.Кривого Рогу, про необхідність інвентаризації поштових адрес у місті. Члени експертної комісії висловили думку щодо активізації інформованості громадян про можливості зазначеного Реєстру. Враховуючи актуальність питання внесення змін до інформації про місце проживання в паспорті у вигляді ID-картки, районними відділами Державної міграційної служби, члену експертної комісії, начальнику Центрально-Міського районного відділ в м. Кривий Ріг ГУ ДМС  України в Дніпропетровській області  Романюку В.Б. було доручено детально відпрацювати зазначене питання та інформувати мешканців міста про порядок обслуговування.

Членами експертної комісії обговорювались на засіданні пропозиції щодо визначення Зберігача інвентаризаційних справ нерухомого майна Кривого Рогу, відповідно до Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України №186 від 26.07.2018 «Про внесення змін до Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна»

Членом експертної комісії, начальником управління преси, інформаційної діяльності та внутрішньої політики виконкому Криворізької міської ради Герасименко І.М. запропоновано для обговорення учасниками засідання питання організації прес-туру для журналістів по Офісах послуг місцевого самоврядування м.Кривого Рогу. Участь в обговоренні прийняли Л.М. Варава, О.М. Дуванова, Л.В.Бурман, Т.Р.Заклецька.

 

РЕФОРМУЄМО АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ РАЗОМ!

 

#ВсеБудеЦНАП!

Ми працюємо для Вас!

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:
Тел. 0-800-500-459 (безкоштовно),
e-mail: 
viza@kr.gov.ua

                                                                                                                            https://viza.kr.gov.ua