Головна Всі новини за 2019 рік квітень місяць

Визнано переможця конкурсу проектів зі створення нових робочих місць!

Визнано переможця конкурсу проектів зі створення нових робочих місць!

Дата публікації:22 квітня 2019 р.

У рамках заходів Програми сприяння розвитку малого та середнього підприємництва (рішення міської ради від 21.12.2016 №1173, зі змінами) з міського бюджету вже другий рік виділяються кошти для надання часткової компенсації відсоткових ставок за кредитами, що надаються суб’єктам малого й середнього підприємництва на реалізацію проектів за умови створення нових робочих місць (рішення виконкому міської ради від 23.05.2017 №253, зі змінами від 22.05.2018 №251).

Виплата часткової компенсації здійснюється у розмірі 75% від фактично сплачених відсоткових ставок за кредитом при створенні від 1 до 3-х нових робочих місць, за умови їх збереження протягом 6 місяців. Мінімальна сума кредиту – 50,0 тис. грн., максимальна – 500,0 тис. грн.

            Протягом усього періоду дії Програми з міського бюджету вже 12 переможцям конкурсу проектів зі створення нових робочих місць виплачена часткова компенсація на загальну суму майже  130,0 тис. грн.

            На участь у черговому конкурсі, який відбувся 16.04.2019, від 2-х суб’єктів господарювання надійшли заяви разом з документами.

            За результатами конкурсу визнано переможцем Урясьєва А.О., який вдруге вже бере участь у даному конкурсі, раніше він був переможцем конкурсу зі створення нових робочих місць від 21.08.2018, створив 1 нове робоче місце у сфері виробництва виробів із бетону, цементу та отримав з міського бюджету часткову компенсацію.Статтею13 Закону України «Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в України» визначено, що суб’єктам господарювання, які мають заборгованість перед бюджетом, державна допомога не надається. У зв’язку з цим, фізичну особу-підприємця, який має заборгованість перед бюджетом  не було визнано переможцем конкурсу.   

Виключено зі списку переможців конкурсу суб’єкта господарювання   Василенко Н.Д., на підставі її заяви, у зв’язку з невиконанням вимог Угоди для надання часткової компенсації відсоткових ставок щодо збереження створеного нового робочого місця.