Головна Всі новини за 2019 рік квітень місяць

Можливості веб-порталу Центру «Віза»

Можливості веб-порталу Центру «Віза»

Дата публікації:19 квітня 2019 р.

Шановні криворіжці!

Для вашої зручності створено веб-порталЦентру адміністративних послуг «Віза», в мережі Інтернет за адресою: http://viza.kr.gov.ua.

Ми розуміємо, що Ви хочете отримувати послуги влади не тільки ПРОСТО, ДОСТУПНО і ЯКІСНО, а й за допомогою нових технологій е-урядування.

Що цікавого і корисного можна знайти на порталі?

«ПРО ЦЕНТР» - розповість про нашу команду, адже для нас – це робота мрії і ми працюємо для вас! «Вакансії»«Нормативні документи»«Склад Центру», інформація про «Територіальні підрозділи». Цікавою є  сторінка «Дорога до нас», яка стане Вашим навігатором, адже вмить прокладе маршрут від вашого місцезнаходження до найближчого офісу «Візи».

Ви можете спланувати візит до нас попередньо зареєструвавшись до «ЕЛЕКТРОННОЇ ЧЕРГИ»,  а також є можливість переглянути відеоінструкцію, щодо попереднього запису на прийом до адміністратора «Візи» з будь-яких питань.

Розділ «ВІЗА МОБІЛЬНА» - зібрав всю інформацію про проект міського голови Ю.Г.Вілкула в складі якого «Мобільний офіс»«Виїзне обслуговування» кейс-адміністраторами  на дому та в лікарнях і «Мобільні додатки».

«ПОСЛУГИ» - в ЦНАПі «Віза» доступно  аж 293 послуги, а які саме - ви можете переглянути на сторінці «Перелік послуг». Для вашої зручності ми зібрали «Електронні послуги» (їх на сьогодні в державі 122) та «Публічні реєстри» (їх 107), наші «Електронні посібники». Також, інформація про: «Пакетні послуги» за життєвими ситуаціями,  послуги «Паспортного офісу», «Земельного офісу», «Швидкі послуги».

Багато цікавого про роботу Центру,  можна прочитати в  розділі «НОВИНИ» та на сторінці «Календар подій».

Розділ «ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК». Шановні криворіжці, нам дуже важлива думка кожного з вас, висловити її Ви можете в розділі «Написати листа» з веб-порталу, прийнявши участь в опитуванні на сервісі «Активний громадянин», експрес опитуванні «Ваш контроль», зателефонувавши на «Гарячу лінію» 0-800-500-459 (безкоштовно), або засобами програмного забезпечення Skype.

І наостанок - найкорисніше та саме те, чого бажали криворіжці - це «МІЙ КАБІНЕТ». Ми інтегрували сервіс електронної ідентифікаціїї, що доступний від Держагенства з питань е-урядування і  за допомогою зручного для Вас та безпечного способу можна авторизуватися будь-яким способом: електронним підписом, BankID, MobileID, IDcard

Після того, як наш веб-портал впізнає вас, як нашого замовника – Ви отримаєте інформацію у електронному кабінеті стосовно всіх ваших звернень та їх статусу!

 

ЗАПРОШУЄМО ДО «ВІЗИ ЕЛЕКТРОННОЇ»!

#ВсеБудеЦНАП!

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:

Тел. 0-800-500-459 (безкоштовно),

e-mail: viza@kr.gov.ua

http://viza.kr.gov.ua