Головна Всі новини за 2019 рік квітень місяць

Увага! Отримайте готові паспорти у Паспортних офісах «Візи»!

Увага! Отримайте готові паспорти у Паспортних офісах «Візи»!

Дата публікації:15 квітня 2019 р.

Центр адміністративних послуг «Віза» нагадає, що у день голосування             (21 квітня) громадянину України  (кому виповнилось 18 років) необхідно мати з собою паспорт. Документ може бути у формі пластикової ID-картки або у вигляді паперової книжечки.

Розбіжності у виборчій адресі виборця в списку виборців та паспорті громадянина України у вигляді паспортної книжечки, пов’язані з перейменуванням населеного пункту, вулиці, зміною нумерації будинку, або відсутності відомостей щодо реєстрації місця проживання в паспорті громадянина України у вигляді картки – не є підставою для відмови у видачі виборчого бюлетеня такому виборцю та не потребують внесення змін до списку виборців.

Відмова виборцю, включеному до списку виборців на виборчій дільниці, в реалізації його права голосу на виборах та відповідно у видачі виборчого бюлетеня з підстав відсутності у паспорті такого виборця у вигляді паспортної книжечки фотокартки, яка вклеюється при досягненні особою 25- та 45-річного віку або з підстав відсутності відомостей щодо реєстрації місця проживання в паспорті громадянина України у вигляді картки не допускається.

!

Якщо ви завчасно потурбувалися і звернулися у Центр адміністративних послуг «Віза» для оформлення ID-картки або для вклеювання фото до  паспорта громадяни України по досягненню 25-,  45-річного віку, і вже отримали смс про його готовність – зверніться у ЦНАП для отримання готового  паспорта.

Не лишайте себе можливості проголосувати на виборах!

 

Довідково: Станом на сьогодні у ЦНАПі зберігається 60 готових до видачі паспортів громадян України у вигляді ID-картки та у вигляді книжечки (після процедури вклеювання фото).

 

Ми працюємо для Вас!

#ВсеБудеЦНАП!

 

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:

Тел. 0-800-500-459 (безкоштовно),

e-mail: viza@kr.gov.ua