Головна Всі новини за 2019 рік березень місяць

Про відстеження результативності дії регуляторного акту

Про відстеження результативності дії регуляторного акту

Дата публікації:28 березня 2019 р.

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» відділом взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату міської ради і виконкому  з 29.03.2019 в місячний термін здійснюються заходи з повторного відстеження результативності дії рішення міської ради  від 28.03.2018 №2564 «Про затвердження Правил дотримання тиші в громадських місцях на території міста Кривого Рогу» за показниками:

-          розмір надходжень до державних та місцевих бюджетів і державних цільових фондів, пов’язаних з дією акта;

-          кількість суб’єктів господарювання та/або фізичних осіб на яких поширюється дія акта;

-          час, що витрачається суб’єктом господарювання або фізичною особою для ознайомлення з вимогами регуляторного акта;

-          час, що витрачається суб’єктом малого підприємництва для надання заяви до виконкому районної у місті ради;

-          рівень поінформованості суб’єктів господарювання та/або фізичних осіб з основних положень акта;

-          кількість звернень мешканців міста щодо порушення тиші в нічний час  побутовим та промисловим шумами.

Вищевказане рішення міської ради розміщено на офіційному веб-сайті Криворізької міської ради та її виконавчого комітету www.kr.gov.ua у підрозділі  «Регуляторна політика» розділу «Законодавство України» «Реєстр діючих регуляторних актів Криворізької міської ради, її виконкому» та оприлюднено в міській газеті «Червоний гірник» від 29.03.2018.

Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються  з 29.03.2019 в місячний термін:

- відділом взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату міської ради і виконкому (50101, м.Кривий Ріг, пл. Молодіжна, 1 каб. 231, 236, тел. (0564)74-88-64; 92-13-01; електронна адреса:upns@kr.gov.ua);

- управлінням розвитку підприємництва виконкому Криворізької міської ради (поштова адреса: 50101, м. Кривий Ріг, пл. Молодіжна,1, каб.510, тел.74-39-72, електронна адреса: urp@kr.gov.ua).

            Крім того, зауважуємо, що з 07.03.2019 триває обговорення проекту регуляторного акта – рішення міської ради «Про затвердження Правил додержання тиші в громадських місцях на території міста Кривого Рогу» та аналіз його регуляторного впливу. Інформацію про результати громадських слухань з цього питання розміщено на офіційному веб-сайті Криворізької міської ради та її виконавчого комітету www.kr.gov.ua у підрозділі  «Регуляторна політика» розділу «Інформаційна база» «Громадські слухання» та оприлюднено в міській газеті «Червоний гірник» від 21.03.2018.

Додаткову інформацію із зазначених питань можна отримати в управлінні розвитку підприємництва виконкому міської ради (50101, м.Кривий Ріг, пл.Молодіжна, 1, каб. 513,тел. 74-70-63).

З графіком здійснення заходів з відстеження результативності регуляторних актів на 2018 рік; реєстром діючих регуляторних актів Криворізької міської ради та її виконкому; заходами щодо реалізації в місті державної регуляторної політики у 2019 році можна ознайомитися на офіційній сторінці Криворізької міської ради та її виконавчого комітету  в мережі Інтернет у підрозділі «Регуляторна політика» розділу «Законодавство» http://kr.gov.ua.