Головна Всі новини за 2019 рік березень місяць

Про конкурс-рейтинг серед суб`єктів господарювання у 2019 році

Про конкурс-рейтинг серед суб`єктів господарювання у 2019 році

Дата публікації:22 березня 2019 р.

(коментує управління розвитку підприємництва виконкому Криворізької міської ради)    

З метою реалізації ініціатив у сфері малого та середнього підприємництва, підтримки ділової та інноваційної активності криворізького бізнесу владою міста шістнадцятий рік поспіль проводиться міський конкурс – рейтинг серед суб’єктів господарювання міста (надалі  - конкурс).

Положення  цьогорічного  конкурсу затверджено рішенням виконкому міської ради від 13.03.2019 №131.

Так, метою конкурсу є підтримка та сприяння активному розвитку ділової ініціативи, розкриття потенціалу та популяризація підприємництва в актуальних і необхідних для сталого економічного зростання міста сферах, пропаганда досягнень, ролі та місця малого й середнього бізнесу в соціально-економічному розвитку міста, створення сприятливого клімату для подальшого розвитку підприємницького сектора.

Зарахування претендентів до номінацій здійснюється  в термін до 15.07.2019 за наявності наступних документів:

- особистої заяви претендента;

- рейтингового профілю претендента, завіреного  підписом, зі згодою на обробку персональних даних (можна завантажити  з модуля «Віртуальний бізнес-інкубатор» офіційного порталу міста Кривого Рогу «Криворізький ресурсний центр»).

Заповнений та підписаний претендентом рейтинговий профіль на  участь  у конкурсі  відсилається на адресу організаторів поштою, кур’єрською службою за адресою: пл. Молодіжна, 1, каб. 510 (приймальня управління розвитку підприємництва виконкому Криворізької міської ради), м. Кривий Ріг, 50101, з приміткою «Конкурс-рейтинг серед суб’єктів господарю-вання міста».

Відзначення переможців у номінаціях здійснюється організаторами конкурсу під час проведення урочистих заходів з нагоди святкування Дня підприємця.

ЗАПРОШУЄМО ВАС ПРИЙНЯТИ УЧАСТЬ В ЗАЗНАЧЕНОМУ КОНКУРСІ!

За більш детальною інформацією звертатись до управління розвитку підприємництва виконкому міськради (каб.512) або за  

телефоном (0564) 92-25-89.