Головна Всі новини за 2019 рік березень місяць

ЦІКАВО ДЛЯ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

ЦІКАВО ДЛЯ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

Дата публікації:15 березня 2019 р.

В рамках реалізації місцевої політики з розвитку підприємництва 21 березня 2019 року, об 11.00, у виконкомі Саксаганської районної у місті ради (вул.Володимира Великого,32) відбудеться безкоштовний інформаційний семінар для суб’єктів господарювання міста, керівників, членів об’єктів інфраструктури підтримки підприємництва на тему: «БІЗНЕС БЕЗ БАР’ЄРІВ: ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІДПРИЄМ-ЦЯМ ПРО ВЕДЕННЯ ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ».

         Захід присвячений розгляду питань щодо проведення перевірочної роботи органами фіскальної служби,  застосування  комплексних перевірок, реєстраторів розрахункових операцій, податкової знижки та її отримання; виконання  Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів»; направлення застрахованих осіб на реабілітаційне лікування за рахунок коштів Фонду соціального страхування України тощо.

              Інформаційні партнери: управління розвитку підприємництва виконкому Криворізької міської ради, ПП  «Видавничий Будинок «Володимир Дудник» (газета «Приватний підприє-мець»). 

             Важливо: учасники забезпечуються роздатковим інформаційним матеріалом.

             За додатковою інформацією звертатися до управління розвитку підприємництва виконкому Криворізької міськради по тел. (0564) 92-25-89

             Запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь в заході,  початок реєстрації о 10.30