Головна Всі новини за 2019 рік січень місяць

«Безоплатна правова допомога в Центрі «Віза» (коментує Перший криворізький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги)

«Безоплатна правова допомога в Центрі «Віза» (коментує Перший криворізький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги)

Дата публікації:29 січня 2019 р.

 

Виникла потреба отримати юридичну консультацію? Не виплачують заробітну плату? Незаконно звільнили з роботи? Не знаєте, як захистити свої права споживачів, у тому числі – і комунальних послуг? Ваша дитина потребує правового захисту? Потерпаєте від домашнього насильства? Для вирішення проблем потрібно проконсультуватись з фахівцями. У Кривому Розі працюють Перший та Другий криворізькі місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги, створені Міністерством юстиції України.

У Центрі адміністративних послуг «Віза» (пл.Молодіжна 1, робоче місце 25) фахівці центрів безоплатної правової допомоги ведуть прийом з жовтня 2015 року. З урахуванням попиту серед населення цих послуг Першим криворізьким місцевим центром БВПД подовжено прийом у центрі «Віза» у п’ятницю до 15.45. Отже, оновлений графік прийомів з надання безоплатної первинної правової допомоги в Центрі адміністративних послуг «Віза» - щовівторка з 9.00 до 15.00 та щоп’ятниці: з 9.00 до 15.45.

Право отримати консультацію та допомогу у складанні непроцесуальних документів у центрах БВПД мають УСІ, хто звертається. Безоплатна вторинна правова допомога (адвокат за рахунок держави або представник з числа фахівців центру) призначається вразливим верствам населення.

   

Серед осіб, які мають право на призначення адвоката за рахунок держави:

  • усі без виключення діти, ветерани війни, сім'ї загиблих захисників, особи, постраждалі від домашнього насильства або насильства за ознаками статі, особи з інвалідністю, пенсія яких не вище 2 прожиткових мінімумів для непрацездатних; особи, чий дохід не перевищує двох прожиткових мінімумів; інші категорії громадян згідно зі ст. 14 Закону України "Про безоплатну правову допомогу".

Адреси центрів/бюро у Кривому Розі:

Перший криворізький центр:

  • вул.Качалова, 2 (098-040-83-70),
  • вул. Станіслава Конткевича, 37 (067-276-54-76).

 

Другий криворізький центр:

  • пр.Героїв-підпільників, 1а (097-139-88-57).

 

Графік роботи - з понеділка по п'ятницю з 8.00 до 17.00 без перерв, п’ятниця – короткий день.

Серед новин системи безоплатної правової допомоги – відкриття платформи правових консультацій WikiLegalАid, яка являє собою базу з понад 1400 консультацій з різних галузей права. Базу наповнювали понад два роки фахівці і фахівчині системи безоплатної правової допомоги. Відтепер вона доступна всім. Актуально, доступно, вичерпно! http://wiki.legalaid.gov.ua відтепер і ваш юридичний довідник!

Всеукраїнський контакт-центр системи безоплатної правової допомоги працює цілодобово і безкоштовно 0-800-213-103. Тут ви можете отримати як безоплатну первинну правову допомогу, так і інформацію про найближчий центр або бюро.

У рамках загальнонаціонального проекту «Я маю право» доступні інструменти захисту прав та алгоритми дій у різних ситуаціях розміщуються на сайті pravo.minjust.gov.ua  

 
 

Ми працюємо для Вас!

 #ВсеБудеЦНАП!

 

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:

Тел. 0-800-500-459 (безкоштовно),

e-mail: viza@kr.gov.ua