Головна Всі новини за 2018 рік листопад місяць

ПІДТВЕРДЖЕННЯ ФАКТУ РЕЄСТРАЦІЇ МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ

ПІДТВЕРДЖЕННЯ ФАКТУ РЕЄСТРАЦІЇ МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ

Дата публікації:30 листопада 2018 р.

Що спільного можуть мати між собою батьки, які хочуть влаштувати дитину до школи, громадяни, яким потрібно отримати паспорт або амбітні молоді спеціалісти, що шукають роботу? Їм всім необхідно підтвердити факт реєстрації місця проживання. Часто з подібними питаннями звертаються до виконавчого комітету Криворізької міської ради. З огляду на територіальні особливості Кривого Рогу, для мешканців віддалених його районів, подібна поїздка могла перетворитися на ціле випробування, що займе багато часу та нервів. Тому, рішенням Криворізької міської ради від 31.03.2016 року повноваження з реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання передані виконкомам районних у місті рад, а в них – створено зручні та комфорті «офіси прописки».

«Офіси прописки» вносять всі наявні відомості про реєстрацію місця проживання городян до Електронного реєстру територіальної громади м. Кривого Рогу, а також до документів, що посвідчують особу (як то: паспорт громадянина України, тимчасове посвідчення громадянина України, посвідка на постійне проживання, посвідка на тимчасове проживання, посвідчення біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту, посвідчення особи, якій надано тимчасовий захист).

Окремо зазначаємо:

-  Власник паспорту у вигляді «книжечки» (зразка 1993 року) буде підтверджувати факт своєї «прописки» штампом про реєстрацію місця проживання.

-  Власник паспорту у формі картки (зразка 2015 року) буде підтверджувати факт своєї «прописки» довідкою про реєстрацію місця проживання.

Додатково нагадуємо всім криворіжцям, питання «прописки» можна вирішити за допомогою Мобільного офісу та Мобільного кейсу. Проблеми «прописки» маломобільних осіб вирішує Мобільний кейс. З ним мають можливість отримати послуги безпосередньо на дому наші земляки, що змушені жити з інвалідністю, учасники бойових дій, Герої України та Соціалістичної праці, літні люди, яким понад 80 років, всі хто тимчасово втратив можливість пересуватися. Для того, щоб викликати Мобільний кейс достатньо зателефонувати на безкоштовну «гарячу лінію» Центру адміністративних послуг «Віза» 0-800-500-459 або звернутися до відділу реєстрації місця проживання громадян відповідного райвиконкому. У віддаленому районі міста вирішити питання «прописки», підтвердити факт реєстрації місця проживання можна під час виїзду фахівців з «прописки» в Мобільному офісі.

Ми працюємо для Вас!


Наші контакти:

 • Управління з питань реєстрації виконкому Криворізької міської ради: м. Кривий Ріг, вул. Героїв АТО, буд. 30; тел. 92-03-34, 92-03-22, 74-29-49;    e-mail: vpr@kr.gov.ua.

 • Центр адміністративних послуг «Віза»: м. Кривий Ріг, пл. Молодіжна, 1; «ГАРЯЧА ЛІНІЯ»- 0-800-500-459; e-mail: viza@kr.gov.ua.