Головна Всі новини за 2018 рік липень місяць

Чи потрібно реєструвати право користування будівлею? Виконком міської ради роз’яснює

Чи потрібно реєструвати право користування будівлею? Виконком міської ради роз’яснює

Дата публікації:11 липня 2018 р.

 

Часто, у добросовісних підприємців міста Кривого Рогу виникає питання про реєстрацію права оренди будівлі, взятої ними у найм.

Виконком Криворізької міської ради доводить до відома городян та суб’єктів бізнесу основні умови та правила такої реєстрації.

Перш за все, слід зазначити, що законодавством чітко визначено, що право користування будівлею або іншою капітальною спорудою підлягає реєстрації у випадку укладання не менш, як трирічного договору на таке користування.

По-друге, якщо Ви орендуєте будівлю більше, ніж на три роки, договір найму підлягає  нотаріальному посвідченню.

По-третє, нотаріус, який посвідчував договір, зобов’язаний провести державну реєстрацію права користування будівлею, яке виникло на підставі посвідченого ним договору.

Таким чином, якщо Ви орендуєте будівлю на менший, ніж три роки термін, реєструвати право користування не потрібно – достатньо буде договору у письмовій формі. За інших обставин -  необхідно звертатися до нотаріуса.

Сподіваємося, що змогли стати Вам у нагоді.

Ми працюємо для Вас!

Наші контакти:

  • Управління з питань реєстрації виконкому Криворізької міської ради: м. Кривий Ріг, вул. Героїв АТО, буд. 30; тел. 92-03-34, 92-03-22, 74-29-49; e-mail: vpr@kr.gov.ua.
  • Центр адміністративних послуг «Віза»: м. Кривий Ріг, пл. Молодіжна, 1; «ГАРЯЧА ЛІНІЯ»- 0-800-500-459; e-mail: viza@kr.gov.ua.